AKTUALNOŚCI

Zajęcia czas zacząć.

Szkoła pływania "Anakonda" ogłasza: Kadra instruktorska już w gotowości do rozpoczęcia zajęć w nowym roku szkolnym 2017/2018. A nasi pływacy?
 
Zajęcia rozpoczynamy jutro o godzinie 17.00.
 
Uwaga ważne!
Pierwsze zajęcia każdej grupy rozpoczynamy spotkaniem z uczestnikami i rodzicami w holu basenu 15 minut przed oficjalną godziną rozpoczęcia zajęć, więc w tym tygodniu w poniedziałek zapraszam Państwa na godzinę 16.45 i odpowiednio 15 minut wcześniej w kolejnych grupach i dniach.
 
Zanim dzieci wejdą na zajęcia, przedstawię instruktorów, przypomnę i omówię zasady wejścia na zajęcia oraz wyjścia z basenu po ich zakończeniu.
Będzie można również w czasie trwania zajęć dopełnić formalności. Osoby, które nie podpiszą umowy i nie pojawią się na zajęciach, zostaną usunięte z listy uczestników,a na ich miejsce zostanie zorganizowany dodatkowy nabór.
 
Na zajęcia dzieci zabierają strój kąpielowy, czepek, okularki, klapki basenowe i ręcznik. Rodzice, którzy będę chcieli wejść z dziećmi do szatni pomóc im w przebraniu, muszą mieć obowiązkowo klapki basenowe.
Nowe czepki klubowe dotrą do nas dopiero na początku października. Gdy tylko je otrzymamy, rozdamy je dzieciom na najbliższych zajęciach.
 
Tomasz Radomiński

POBIERANIE

UMOWA ANAKONDA 2017/2018

ZESTAWIENIE ILOŚCI ZAJĘĆ 2017/2018

KARTA OBÓZ LETNI SUCHA BESKIDZKA 2018

RAMOWY PROGRAM DNIA OBÓZ LETNI 2017

PROGRAM LETNIEGO OBOZU SPORTOWEGO 2017

NEWSLETTER

LICZNIK ODWIEDZIN

Licznik odwiedzin