START

Nabór dzieci z roczników 2008-2009

 

UWAGA ! NIESTETY ZGŁOSIŁO SIĘ TYLKO 8 CHĘTNYCH OSÓB DO NOWEJ GRUPY. JEST TO ZBYT MAŁA LICZBA, ABY ROZPOCZAĆ SZKOLENIE. DLATEGO NABÓR NOWEJ GRUPY ZOSTAJE PRZESUNIĘTY NA WRZESIEŃ 2017 ROKU. OPRÓCZ NOWEJ GRUPY PŁYWACKIEJ W KLUBIE ROZPOCZNIE DZIAŁALNOŚĆ SEKCJA TRIATHLONU, AQUATHLONU I DUATHLONU DLA DZIECI I DOROSŁYCH ORAZ SEKCJA ORIENTACJI SPORTOWEJ. SZCZEGÓŁY FUNKCJONOWANIA NOWYCH SEKCJI ORAZ ZASADY NABORU ZOSTANA PODANE W MIESIACU CZERWCU. 

Klub Sportowy „Barakuda” zaprasza dzieci z roczników 2008 i 2009 do podjęcia nauki i doskonalenia pływania w ramach sekcji pływackiej. Nabór do grupy zostanie poprzedzony sprawdzianem cech motorycznych oraz testem umiejętności pływackich zaleconym przez Polski Związek Pływacki. Uzyskane wyniki pozwolą na wyłonienie grupy 15 dzieci, z najlepszymi wynikami. Dzieci nie muszą umieć pływać, ale takie podstawowe umiejętności jak, oswojenie z wodą, zanurzenie głowy, wydech nosem pod wodą, strzałka na piersiach znacznie zwiększą szanse na przyjęcie do grupy.

Grupa tworzona jest z myślą o podjęciu przez dzieci treningu pływackiego. W przyszłości związane jest to ze zwiększeniem ilości zajęć na basenie, nawet do 8 godzin tygodniowo oraz z udziałem dzieci w zawodach pływackich.

Po zakwalifikowaniu się do grupy należy wypełnić i złożyć deklarację członkowską.
W klubie obowiązują opłaty składek członkowskich. Dla tej grupy Zarząd zdecydował o wprowadzeniu niższej składki w wysokości 50 PLN przez okres  marzec – czerwiec. Od września obowiązywać będzie składka członkowska jak dla pozostałych zawodników.

Sprawdzian cech motorycznych zostanie przeprowadzony na hali sportowej ZSM nr 1 przy ulicy Kopernika 9 w dniach 11 lutego i 4 marca w godzinach od 9.00 – 12.00. Test umiejętności pływackich przeprowadzony będzie na basenie w dniach 28 luty i 2 marca w godzinach 19.00 – 20.00 Zbiórka grupy na basenie o 18.45 w holu przy kasach.

Zakres sprawdzianu i testu mogą Państwo sprawdzić w:  SPRAWDZIAN 

Zgłoszenie dziecka do grupy dokonujemy poprzez: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

W trakcie zgłoszenia mogą Państwo zaznaczyć termin sprawdzianu i testu, organizatorzy zastrzegają sobie jednak prawo do zmiany wybranego terminu, o czym poinformują zainteresowane osoby.

ANAKONDA

 

Anakonda - Szkoła Pływania

 

LICZNIK ODWIEDZIN

Liczniki na bloga