START

Nabór dzieci z roczników 2010- 2011

 

Widząc wielkie zainteresowanie nauką pływania dla dzieci Klub Sportowy Barakuda w Mińsku Mazowieckim przygotował specjalną ofertę. Zapraszamy dzieci z roczników 2010 i 2011 na bezpłatną naukę pływania w roku szkolnym 2017/2018.

Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu o godzinie 16.00. Do wyboru mają Państwo poniedziałek, wtorek, środę  lub czwartek.

Zajęcia rozpoczną się 6 listopada pod warunkiem zebrania się minimum 8 osób do grupy. Maksymalna ilość dzieci w grupie to 15 osób.

W dniu 3 listopada o godzinie 20.00 zapraszam zapisane osoby na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się na naszym basenie. O szczegółach poinformuję zainteresowane osoby mailowo.

Zgłoszenia tylko poprzez pocztę elektroniczną wysyłamy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. podając imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia oraz dzień zajęć. W przypadku zgłoszenia się więcej niż 15 dzieci do jednej grupy, kolejne osoby zostaną wpisane na listę rezerwową. O przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy.

Tomasz Radomiński

Prezes KS Barakuda

ANAKONDA

 

Anakonda - Szkoła Pływania

 

LICZNIK ODWIEDZIN

Liczniki na bloga