START

Spotkanie organizacyjne dla grupy naborowej 2010-211

Szanowni Państwo dziękujemy za zainteresowanie naszymi zajęciami. Tak wielka ilość zgłoszeń jest dla nas dużym zaskoczeniem. Wszystkich zgłoszonych na nasze zajęcia, zarówno tych, którzy zostali zakwalifikowani do grup oraz tych, którzy trafili na listy rezerwowe zapraszam na spotkanie organizacyjne. Odbędzie się ono w najbliższy piątek, 3  listopada o godzinie 20.00 w sali konferencyjnej MOSiR w Mińsku Mazowieckim przy ul. Sportowej 1.

Na spotkaniu w krótkiej prezentacji przedstawię Państwu historię klubu, nasze osiągnięcia, zasady organizacji zajęć dla Państwa dzieci oraz instruktorów, którzy poprowadzą te zajęcia. Zaprezentuję również, jakie możliwości stwarza klub w perspektywie naszej współpracy w kolejnych latach.

Na spotkaniu będą musieli Państwo ostatecznie potwierdzić udział w naszej akcji poprzez wypełnienie i przekazanie deklaracji członkowskich. Na miejsce osób które nie pojawią się na spotkaniu lub nie zdecydują się na złożenie deklaracji będziemy wpisywać dzieci z list rezerwowych. 

ANAKONDA

 

Anakonda - Szkoła Pływania

 

LICZNIK ODWIEDZIN

Liczniki na bloga