Nr  1. Dziewcząt, 25m klasyczny  I kategoria
Nr  2. Chłopców, 25m klasyczny  I kategoria
Nr  3. Dziewcząt, 100m dowolny  II kategoria
Nr  4. Chłopców, 100m dowolny  II kategoria
Nr  5. Dziewcząt, 100m klasyczny  III kategoria
Nr  6. Chłopców, 100m klasyczny  III kategoria
Nr  7. Dziewcząt, 50m dowolny  I kategoria
Nr  8. Chłopców, 50m dowolny  I kategoria
Nr  9. Dziewcząt, 100m grzbietowy  II kategoria
Nr  10. Chłopców, 100m grzbietowy  II kategoria
Nr  11. Dziewcząt, 200m dowolny  III kategoria
Nr  12. Chłopców, 200m dowolny  III kategoria
Nr  13. Mieszane, 12 x 50m dowolny  8 - 16 lat


V Grand Prix Mińska Mazowieckiego
Mińsk Mazowiecki, 10-5-2015


Konkurencja 1
2015-05-10
Dziewcząt, 25m klasycznyI kategoria
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5
2
3
4
5
WOŁOSZ, Maja
ŁASTOWIECKA, Karolina
TRACZEWSKA, Klara
WOŻNICA, Michalina
07
07
05
05
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Uks Wawer
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

42.06
34.34
35.00
NT
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
WIECZOREK, Zuzanna
RADECKA, Klara
SUDOŁ, Maja
WITKOWSKA, Julia
MROZEK, Alicja
TEKIELI, Klara
07
06
06
05
06
06
Uks Wawer
Squatina Ostrołęka
Uks Ósemka Siedlce
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Squatina Ostrołęka
Uks Wawer

33.00
31.86
30.21
30.24
32.00
33.00
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
ULINOWICZ, Klaudia
MARCIŃCZYK, Patrycja
WOŹNIAK, Daria
KARWOWSKA, Wiktoria
NIEWIATOWSKA, Zuzanna
TUREK, Weronika
05
06
05
07
06
05
UKS Delfin Garwolin
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Uks Ósemka Siedlce
Uks Ósemka Siedlce
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

29.40
29.22
26.35
27.58
29.23
29.90
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
JONAK, Jagoda
ULECKA, Malwina
LESZCZYŃSKA, Maria
POSIEWKA, Aleksandra
KARCZMARCZYK, Julia
SKUPIŃSKA, Maja
06
06
05
05
06
05
UKS Delfin Garwolin
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin

26.00
25.81
25.26
25.74
25.90
26.30
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
KĘDZIOREK, Alicja
WERPACHOWSKA, Martyna
SELMOWICZ, Natalia
JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia
TEPEREK, Magdalena
BLACHARSKA, Małgorzata
05
05
05
06
05
06
Ulks Mazowsze Miętne
Squatina Ostrołęka
UKS  Szesnastka
UKS  Szesnastka
Ulks Mazowsze Miętne
UKS  Szesnastka



23.50
23.00
20.00
23.00
23.20
24.00
<< TOP >>
Konkurencja 2
2015-05-10
Chłopców, 25m klasyczny

I kategoria
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
2
3
4
SALA, Maksymilian
TRACZEWSKI, Szymon
SALA, Franciszek
07
07
05
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Uks Wawer
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

NT
40.00
NT
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
SZMAROWSKI, Bartosz
DANILUK, Gabryjel
BIEŻUŃSKI, Jakub
ŁADNO, Aleksander
KĘDZIORA, Dawid
MIKOŁAJCZYK, Marcin
06
06
07
05
06
05
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Uks Wawer
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

35.15
35.00
34.57
34.95
35.00
37.68
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
ANDRZEJCZAK, Jakub
WILKOWSKI, Maciej
BOROWIECKI, Dominik
PTASIŃSKI, Mateusz
JANKOWSKI, Mateusz
WAWRZYŃSKI, Antoni
05
05
06
05
05
06
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Squatina Ostrołęka
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Squatina Ostrołęka
Squatina Ostrołęka

32.26
32.00
30.19
30.97
32.00
34.50
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
FAŁEK, Szymon
NAPIÓRKOWSKI, Olaf
RADECKI, Filip
WOŻNICA, Szymon
KĘSIK, Mateusz
WŁODARCZYK, Maksymilian
05
05
06
06
06
05
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Squatina Ostrołęka
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin
Uks Ósemka Siedlce

28.35
26.86
26.50
26.77
27.20
29.56
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
SZOR, Hubert
ZALEWSKI, Filip
ORLIŃSKI, Franciszek
DROZDOWSKI, Piotr
WOJEWÓDZKI, Jan
SZPORAK, Kamil
07
05
06
05
07
06
RWR
UKS Delfin Garwolin
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
RWR
Squatina Ostrołęka

26.00
25.40
24.69
24.92
26.00
26.50
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
ŻAK, Maksymilian
CHUPKA, Patryk
STYŚ, Aleksander
WOJCIECHOWSKI, Jan
SIWEK, Stanisław
RUMAN, Julian
05
05
06
05
05
05
UKS Delfin Garwolin
UKS Wilanowia Warszawa
Uks Wawer
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka



23.87
22.59
21.50
22.10
23.30
24.01
<< TOP >>
Konkurencja 3
2015-05-10
Dziewcząt, 100m dowolnyII kategoria
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
2
3
4
WRÓBEL, Wiktoria
FRĄCKIEWICZ, Wiktoria
JASTRZĘBSKA, Paulina
04
04
02
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin

NT
NT
NT
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
WĄSAK, Aleksandra
MAZUREK, Ania
WĄSAK, Alicja
GAŁĄZKA, Katarzyna
TYLKOWSKA, Aleksandra
02
04
02
04
04
Szkoła Pływania Delfin
ASiR Rekinek
Szkoła Pływania Delfin
UKS Delfin Garwolin
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
KRUSZELNICKA, Olga
NOWICKA, Natalia
ZAWADKA, Marta
MROZEK, Małgorzata
SZMAROWSKA, Alicja
WARDAK, Natalia
03
04
04
04
04
04
UKS Delfin Garwolin
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin

NT
1:46.00
1:41.68
1:46.00
NT
NT
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
ŁACH, Maria
GROCHOWSKA, Irena
SZCZEPAŃSKA, Katarzyna
BRYKAŁA, Joanna
MIKUCEWICZ, Michalina
MAKULEC, Karolina
03
03
03
02
04
04
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Ulks Mazowsze Miętne

1:36.38
1:35.55
1:30.31
1:33.45
1:35.66
1:39.20
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
WÓJCIK, Aleksandra
BILSKA, Aleksandra
MACIĄG, Joanna
FRĄCKIEWICZ, Emilia
SERWATKO, Natalia
KOWALSKA, Zuzanna
03
02
02
03
02
03
Squatina Ostrołęka
Uks Wawer
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Squatina Ostrołęka

1:30.00
1:25.00
1:24.48
1:24.62
1:26.78
1:30.00
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
BAKUŁA, Milena
ROMANIUK, Matylda
ZAKRZEWSKA, Oliwia
JUREK, Michalina
WOŹNIAK, Julia
KOMOREK, Marcelina
04
04
04
03
02
04
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Uks Wawer
Uks Wawer
Uks Wawer
UKS Delfin Garwolin
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

1:23.59
1:20.00
1:17.00
1:17.00
1:23.19
1:23.83
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
ZACKIEWICZ, Julia
KRZYSZTOFORSKA, Melania
MURAWSKA, Maria
SERAFIN, Barbara
PIASECZNA, Emilia
SZANIAWSKA, Agata



03
02
03
02
02
03
Ulks Mazowsze Miętne
Uks Wawer
Squatina Ostrołęka
niezrzeszeni
niezrzeszeni
UKS Delfin Garwolin
1:13.15
1:11.00
1:05.08
1:10.00
1:11.88
1:14.68
<< TOP >>
Konkurencja 4
2015-05-10
Chłopców, 100m dowolny

II kategoria
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
2
3
4
CAŁKA, Kacper
WARDAK, Marcin
DOMINOWSKI, Mikołaj
04
04
04
ASiR Rekinek
UKS Delfin Garwolin
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

NT
NT
NT
Seria 2 z 7
2
3
4
5
KLUCZEK, Jakub
TOMUSIAK, Wojciech
PIĘTKA, Kacper
SKRZYNIARZ, Michał
04
02
04
04
ASiR Rekinek
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin

NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
LEWANDOWSKI, Franciszek
SITNIK, Jakub
MIECZKOWSKI, Kamil
GROMADA, Kacper
WOJDYŁA, Albert
BOT, Jakub
04
03
04
04
03
03
Squatina Ostrołęka
UKS Delfin Garwolin
Squatina Ostrołęka
PUKS Atlantis Wołomin
UKS Delfin Garwolin
Uks Ósemka Siedlce

1:50.00
1:48.03
1:44.00
1:45.00
1:48.39
1:50.23
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
KONSTANTY, Michał
TRACZEWSKI, Piotr
DROZDOWSKI, Mateusz
JEDYNAK, Michał
STACHOWICZ, Mateusz
REKAWEK, Damian
04
03
03
03
04
04
Uks Ósemka Siedlce
Uks Wawer
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
PUKS Atlantis Wołomin
Uks Ósemka Siedlce

1:40.23
1:35.00
1:32.59
1:34.17
1:39.00
1:42.26
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
STUPNICKI, Bartosz
MATEJKO, Maciej
WRZOSEK, Bartosz
ZARZYCKI, Szymon
BIAŁOBRZESKI, Jan
PIEŃKOWSKI, Sebastian
03
02
04
02
03
04
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
UKS Delfin Garwolin
Squatina Ostrołęka
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka

1:32.05
1:23.62
1:21.76
1:21.92
1:30.00
1:32.40
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
CZOPEK, Jakub
JĘDRZEJEWSKI, Maciej
GŁUCHOWSKI, Mateusz
KĘDZIOREK, Kacper
LESZCZYŃSKI, Mikołaj
TEKIELI, Franciszek
03
03
03
03
03
03
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin
Uks Wawer
UKS Delfin Garwolin
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
Uks Wawer

1:19.94
1:18.45
1:15.00
1:16.09
1:19.23
1:20.00
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
PALCZEWSKI, Maks
GUT, Dawid
KONARSKI, Maciej
MARCZAK, Radosław
WYSOKIŃSKI, Olaf
KOT, Kacper
02
03
04
02
02
02
Uks Wawer
Uks Ósemka Siedlce
Uks Wawer
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin



1:13.00
1:09.23
1:07.00
1:08.33
1:11.32
1:14.05
<< TOP >>
Konkurencja 5
2015-05-10
Dziewcząt, 100m klasycznyIII kategoria
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
ULICKA, Michalina
STUPNICKA, Sylwia
KUĆ, Natalia
01
00
00
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

NT
1:58.91
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
RADOMIŃSKA, Aleksandra
WOJCIECHOWSKA, Natalia
WÓJCIK, Wiktoria
BARANOWSKA, Wiktoria
KURACH, Małgorzata
01
00
01
01
00
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
UKS Delfin Garwolin



1:41.24
1:38.92
1:31.65
1:35.70
1:40.82
<< TOP >>
Konkurencja 6
2015-05-10
Chłopców, 100m klasyczny

III kategoria
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 4
2
3
4
WĄSAK, Witold
RADOMYSKI, Eryk
ROCH POŻYCKI, Radosław
01
00
01
Szkoła Pływania Delfin
UKS Delfin Garwolin
ASiR Rekinek

NT
1:51.26
NT
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
ŁUSZCZYK, Piotr
OLSZEWSKI, Antoni
DELUGA, Patryk
WOJCIECHOWSKI, Piotr
TARCZYŃSKI, Michał
KOT, Patryk
01
01
99
99
01
01
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
UKS Delfin Garwolin
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin

1:40.19
1:32.16
1:30.52
1:31.12
1:36.52
1:49.84
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
RADOMSKI, Bartosz
DUSZCZYK, Błażej
KUPIDURA, Mikołaj
JASIONOWSKI, Mikołaj
SIWEK, Klaudiusz
ROMAŃCZUK, Michał
01
99
99
01
99
99
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
Uks Ósemka Siedlce

1:29.00
1:27.34
1:25.00
1:26.27
1:27.50
1:30.00
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
KORDOWSKI, Konrad
KOMOREK, Mikołaj
KENIG, Adam
SUCHTA, Konrad
MARCZAK, Arkadiusz
ZACZKOWSKI, Łukasz
00
99
99
00
99
01
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka



1:23.35
1:19.35
1:12.50
1:14.92
1:21.48
1:23.59
<< TOP >>
Konkurencja 7
2015-05-10
Dziewcząt, 50m dowolnyI kategoria
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
GROCHOCKA, Aleksandra
WIECZOREK, Zuzanna
WOŁOSZ, Maja
KARWOWSKA, Wiktoria
ŁASTOWIECKA, Karolina

06
07
07
07
07
Squatina Ostrołęka
Uks Wawer
Squatina Ostrołęka
Uks Ósemka Siedlce
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
1:03.34
1:00.00
56.50
58.23
1:02.16
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
MROZEK, Alicja
WITKOWSKA, Julia
JONAK, Jagoda
RADECKA, Klara
MARCIŃCZYK, Patrycja
TUREK, Weronika
06
05
06
06
06
05
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin
Squatina Ostrołęka
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

53.16
52.90
52.00
52.63
52.90
53.20
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
TEKIELI, Klara
WOŹNIAK, Daria
WOŻNICA, Michalina
ULINOWICZ, Klaudia
KARCZMARCZYK, Julia
TRACZEWSKA, Klara
06
05
05
05
06
05
Uks Wawer
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin
Uks Wawer

50.00
47.97
47.39
47.49
48.90
50.00
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
SKUPIŃSKA, Maja
LESZCZYŃSKA, Maria
TEPEREK, Magdalena
BLACHARSKA, Małgorzata
ULECKA, Malwina
NIEWIATOWSKA, Zuzanna
05
05
05
06
06
06
UKS Delfin Garwolin
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
Ulks Mazowsze Miętne
UKS  Szesnastka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Uks Ósemka Siedlce

46.23
43.34
42.20
42.50
44.59
47.23
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
POSIEWKA, Aleksandra
JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia
SUDOŁ, Maja
SELMOWICZ, Natalia
KĘDZIOREK, Alicja
WERPACHOWSKA, Martyna
05
06
06
05
05
05
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS  Szesnastka
Uks Ósemka Siedlce
UKS  Szesnastka
Ulks Mazowsze Miętne
Squatina Ostrołęka



41.07
37.40
25.23
36.80
40.60
41.75
<< TOP >>
Konkurencja 8
2015-05-10
Chłopców, 50m dowolny

I kategoria
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
2
3
4
5
SALA, Franciszek
SZMAROWSKI, Bartosz
FAŁEK, Szymon
SALA, Maksymilian
05
06
05
07
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

NT
1:16.03
NT
NT
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
KĘDZIORA, Dawid
WOŻNICA, Szymon
DANILUK, Gabryjel
ŁADNO, Aleksander
PTASIŃSKI, Mateusz
ORLIŃSKI, Franciszek
06
06
06
05
05
06
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Uks Wawer
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

1:07.88
1:03.09
1:00.00
1:01.67
1:03.56
1:10.93
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
TRACZEWSKI, Szymon
WILKOWSKI, Maciej
ANDRZEJCZAK, Jakub
MIKOŁAJCZYK, Marcin
WAWRZYŃSKI, Antoni
BIEŻUŃSKI, Jakub
07
05
05
05
06
07
Uks Wawer
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Squatina Ostrołęka
Squatina Ostrołęka

58.00
53.45
46.95
49.00
57.49
59.39
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
ZALEWSKI, Filip
KĘSIK, Mateusz
BOROWIECKI, Dominik
SZPORAK, Kamil
DROZDOWSKI, Piotr
JANKOWSKI, Mateusz
05
06
06
06
05
05
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin
Squatina Ostrołęka
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Squatina Ostrołęka

45.60
45.20
44.07
44.31
45.45
45.90
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
SZOR, Hubert
ŻAK, Maksymilian
LASOŃ, Mateusz
NAPIÓRKOWSKI, Olaf
WOJEWÓDZKI, Jan
RADECKI, Filip
07
05
05
05
07
06
RWR
UKS Delfin Garwolin
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
Squatina Ostrołęka
RWR
Squatina Ostrołęka

42.00
41.50
40.02
40.80
42.00
43.31
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
SIWEK, Stanisław
STYŚ, Aleksander
CHUPKA, Patryk
RUMAN, Julian
WOJCIECHOWSKI, Jan
WŁODARCZYK, Maksymilian
05
06
05
05
05
05
UKS Delfin Garwolin
Uks Wawer
UKS Wilanowia Warszawa
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
UKS Delfin Garwolin
Uks Ósemka Siedlce



38.93
37.99
34.27
37.45
38.13
39.12
<< TOP >>
Konkurencja 9
2015-05-10
Dziewcząt, 100m grzbietowy

II kategoria
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
KOMOREK, Marcelina
ZAWADKA, Marta
WRÓBEL, Wiktoria
FRĄCKIEWICZ, Wiktoria
TYLKOWSKA, Aleksandra
KRUSZELNICKA, Olga
04
04
04
04
04
03
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin

NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
GAŁĄZKA, Katarzyna
JASTRZĘBSKA, Paulina
WOŹNIAK, Julia
MACIĄG, Joanna
WARDAK, Natalia
WĄSAK, Aleksandra
04
02
02
02
04
02
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin
Szkoła Pływania Delfin

NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
GROCHOWSKA, Irena
SERWATKO, Natalia
MROZEK, Małgorzata
BRYKAŁA, Joanna
WĄSAK, Alicja
SZMAROWSKA, Alicja
03
02
04
02
02
04
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Szkoła Pływania Delfin
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

NT
1:52.87
1:52.00
1:52.67
NT
NT
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
MIKUCEWICZ, Michalina
SZCZEPAŃSKA, Katarzyna
KOWALSKA, Zuzanna
WÓJCIK, Aleksandra
ŁACH, Maria
NOWICKA, Natalia
04
03
03
03
03
04
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Squatina Ostrołęka
Squatina Ostrołęka
Squatina Ostrołęka
Squatina Ostrołęka

1:49.73
1:41.37
1:40.00
1:40.61
1:46.27
1:52.00
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
BAKUŁA, Milena
ROMANIUK, Matylda
SZANIAWSKA, Agata
ZAKRZEWSKA, Oliwia
BILSKA, Aleksandra
FRĄCKIEWICZ, Emilia

04
04
03
04
02
03
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Uks Wawer
UKS Delfin Garwolin
Uks Wawer
Uks Wawer
UKS Delfin Garwolin
1:35.42
1:30.00
1:26.76
1:28.00
1:33.00
1:38.36
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
ZACKIEWICZ, Julia
KRZYSZTOFORSKA, Melania
MURAWSKA, Maria
SERAFIN, Barbara
PIASECZNA, Emilia
JUREK, Michalina



03
02
03
02
02
03
Ulks Mazowsze Miętne
Uks Wawer
Squatina Ostrołęka
niezrzeszeni
niezrzeszeni
Uks Wawer
1:23.58
1:20.00
1:15.47
1:16.00
1:22.56
1:25.00
<< TOP >>
Konkurencja 10
2015-05-10
Chłopców, 100m grzbietowy

II kategoria
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
JĘDRZEJEWSKI, Maciej
KOT, Kacper
SKRZYNIARZ, Michał
CAŁKA, Kacper
TOMUSIAK, Wojciech
SITNIK, Jakub
03
02
04
04
02
03
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin
ASiR Rekinek
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin

NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
MARCZAK, Radosław
STUPNICKI, Bartosz
DOMINOWSKI, Mikołaj
CZOPEK, Jakub
PIĘTKA, Kacper
WARDAK, Marcin
02
03
04
03
04
04
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin
UKS Delfin Garwolin

NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
ZARZYCKI, Szymon
LEWANDOWSKI, Franciszek
GROMADA, Kacper
BOT, Jakub
JEDYNAK, Michał
WOJDYŁA, Albert
02
04
04
03
03
03
UKS Delfin Garwolin
Squatina Ostrołęka
PUKS Atlantis Wołomin
Uks Ósemka Siedlce
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
UKS Delfin Garwolin

NT
2:00.00
1:55.00
1:56.22
NT
NT
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
REKAWEK, Damian
KONSTANTY, Michał
MIECZKOWSKI, Kamil
STACHOWICZ, Mateusz
BIAŁOBRZESKI, Jan
DROZDOWSKI, Mateusz
04
04
04
04
03
03
Uks Ósemka Siedlce
Uks Ósemka Siedlce
Squatina Ostrołęka
PUKS Atlantis Wołomin
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

1:50.23
1:50.00
1:48.00
1:49.00
1:50.00
1:51.99
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
MATEJKO, Maciej
WRZOSEK, Bartosz
LESZCZYŃSKI, Mikołaj
KĘDZIOREK, Kacper
PIEŃKOWSKI, Sebastian
TRACZEWSKI, Piotr
02
04
03
03
04
03
UKS Delfin Garwolin
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
UKS Delfin Garwolin
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
Uks Wawer

1:43.38
1:34.34
1:31.00
1:32.14
1:40.01
1:45.00
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
PALCZEWSKI, Maks
WYSOKIŃSKI, Olaf
KONARSKI, Maciej
GUT, Dawid
GŁUCHOWSKI, Mateusz
TEKIELI, Franciszek



02
02
04
03
03
03
Uks Wawer
UKS Delfin Garwolin
Uks Wawer
Uks Ósemka Siedlce
Uks Wawer
Uks Wawer
1:26.00
1:18.69
1:14.00
1:17.23
1:25.00
1:30.00
<< TOP >>
Konkurencja 11
2015-05-10
Dziewcząt, 200m dowolnyIII kategoria
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
6
BARANOWSKA, Wiktoria
STUPNICKA, Sylwia
KUĆ, Natalia
RADOMIŃSKA, Aleksandra
ULICKA, Michalina
WÓJCIK, Wiktoria
01
00
00
01
01
01
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki



2:52.95
2:36.88
2:26.43
2:35.57
2:49.76
NT
<< TOP >>
Konkurencja 12
2015-05-10
Chłopców, 200m dowolny

III kategoria
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
6
WĄSAK, Witold
RADOMYSKI, Eryk
TARCZYŃSKI, Michał
OLSZEWSKI, Antoni
ŁUSZCZYK, Piotr
DUSZCZYK, Błażej
01
00
01
01
01
99
Szkoła Pływania Delfin
UKS Delfin Garwolin
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

NT
3:19.80
2:51.94
3:02.03
NT
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
DELUGA, Patryk
KUPIDURA, Mikołaj
KOMOREK, Mikołaj
SUCHTA, Konrad
ZACZKOWSKI, Łukasz
WOJCIECHOWSKI, Piotr
99
99
99
00
01
99
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
UKS Delfin Garwolin

2:35.04
2:26.88
2:23.99
2:25.01
2:30.03
2:42.13
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
JASIONOWSKI, Mikołaj
SIWEK, Klaudiusz
KENIG, Adam
ROMAŃCZUK, Michał
KORDOWSKI, Konrad
MARCZAK, Arkadiusz
01
99
99
99
00
99
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
UKS Delfin Garwolin
Uks Ósemka Siedlce
PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki



2:20.90
2:16.71
2:07.80
2:10.00
2:16.95
2:21.35
<< TOP >>
Konkurencja 13
2015-05-10
Mieszane, 12 x 50m dowolny

8 - 16 lat
Lista startowa


Seria 1 z 1
2
3
4
5
UKS Delfin Garwolin
Squatina Ostrołęka 2
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 1
Squatina Ostrołęka 1



UKS Delfin Garwolin
Squatina Ostrołęka
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Squatina Ostrołęka
NT
NT
NT
NT