Nr  1. Dziewcząt, 25m klasyczny  8 - 10 lat
Nr  2. Chłopców, 25m klasyczny  8 - 10 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  4. Chłopców, 50m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 - 16 lat
Nr  6. Chłopców, 50m motylkowy  14 - 16 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m dowolny  8 - 10 lat
Nr  8. Chłopców, 50m dowolny  8 - 10 lat
Nr  9. Dziewcząt, 100m zmienny  11 - 13 lat
Nr  10. Chłopców, 100m zmienny  11 - 13 lat
Nr  11. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 - 16 lat
Nr  12. Chłopców, 100m grzbietowy  14 - 16 lat
Nr  13. Mieszane, 12 x 50m dowolny  8 - 16 lat


V Grand Prix w pływaniu
Mińsk Mazowiecki, 1-3-2015


Konkurencja 1
2015-03-01
Dziewcząt, 25m klasyczny

8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SELMOWICZ, Natalia05UKS Szesnastka20.22291
2.LEWICKA, Nikola05UKS OLIMPIC Warka21.98226
3.KĘDZIOREK, Alicja05Ulks Mazowsze Miętne23.71180
4.JANASZEK-SEDYLITZ, Zofia06UKS Szesnastka24.24168
5.ZIELIŃSKA, Julia05UKS OLIMPIC Warka24.56162
6.POSIEWKA, Aleksandra05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki25.78140
7.TEPEREK, Magdalena05Ulks Mazowsze Miętne26.41130
8.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka26.57128
9.WOŹNIAK, Daria05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki27.06121
10.WYCZÓŁKOWSKA, Zosia05Uks Ósemka Siedlce27.21119
11.ULECKA, Malwina06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki27.40116
12.NIEWIATOWSKA, Zuzanna06Uks Ósemka Siedlce27.65113
13.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin28.09108
14.KOWALSKA, Sandra06UKS OLIMPIC Warka28.22107
15.TRACZEWSKA, Klara05UKS Wawer Warszawa28.37105
16.JASTRZĘBSKA, Ada05Uks Ósemka Siedlce28.68101
17.TEKIELI, Klara06UKS Wawer Warszawa28.85100
18.MARCIŃCZYK, Patrycja06Squatina Ostrołęka29.2296
19.LECH, Sandra06UKS OLIMPIC Warka30.1587
20.WITKOWSKA, Julia05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki30.2487
21.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin30.6283
22.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin30.7882
23.MROZEK, Alicja06Squatina Ostrołęka31.4077
24.SUDOŁ, Maja06Uks Ósemka Siedlce32.3071
25.ORZECHOWSKA, Zuzanna06UKS OLIMPIC Warka32.3471
26.KARWOWSKA, Wiktoria07Uks Ósemka Siedlce32.8367
27.POWAŁKA, Julia05Uks Ósemka Siedlce33.9061
28.NIEDZIÓŁKA, Karolina06Uks Ósemka Siedlce38.2243
29.ŁASTOWIECKA, Karolina07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki43.2529
DYSKW.WOŻNICA, Michalina05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki34.44
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg
DYSKW.STRZALIŃSKA, Ada06Uks Ósemka Siedlce38.13
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 2
2015-03-01
Chłopców, 25m klasyczny

8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MIŁKOWSKI, Wiktor05SUKS POLNA Warszawa20.58180
2.STYŚ, Alek06UKS Wawer Warszawa21.50157
3.BACZYŃSKI, Jan05UKS OLIMPIC Warka22.09145
4.CHUPKA, Patryk05UKS Wilanowia Warszawa22.59136
5.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin22.73133
6.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin23.46121
7.KASPRZAK, Krzysztof05UKS OLIMPIC Warka24.18110
8.RUMAN, Julian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka24.69104
ORLIŃSKI, Franciszek06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki24.69104
10.NAPIÓRKOWSKI, Olaf05Squatina Ostrołęka25.1298
MIŁKOWSKI, Mikołaj07SUKS POLNA Warszawa25.1298
WŁODARCZYK, Maksymilian05Uks Ósemka Siedlce25.1298
13.BOGUMIŁ, Mateusz05UKS OLIMPIC Warka25.1998
14.DROZDOWSKI, Piotr05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki25.8990
15.GÓRNIEWICZ, Jakub06UKS OLIMPIC Warka26.1987
16.ŻAK, Maksymilian05UKS Delfin Garwolin26.2886
17.FAŁEK, Szymon05MKSport26.5983
18.SZOR, Hubert07UKS MORS27.2877
19.BOROWIECKI, Dominik06Squatina Ostrołęka27.5075
20.SZPORAK, Kamil06Squatina Ostrołęka28.0970
21.SUCHCICKI, Piotr05Squatina Ostrołęka28.4568
22.WOŻNICA, Szymon06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki29.0963
23.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin29.2262
24.DĄBROWSKI, Jakub06UKS Wawer Warszawa29.8858
25.PELC, Mikołaj05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka29.9258
26.BŁAŻEJAK, Piotr06Uks Ósemka Siedlce30.1957
27.RADOMIŃSKI, Maciej06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki30.8053
28.JANKOWSKI, Mateusz05Squatina Ostrołęka30.9552
29.PTASIŃSKI, Mateusz05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki30.9752
30.WILKOWSKI, Maciej05Squatina Ostrołęka31.0852
31.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina Ostrołęka31.9648
32.TRACZEWSKI, Szymon07UKS Wawer Warszawa32.0747
33.ANDRZEJCZAK, Jakub05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki32.2646
34.KRUKOWSKI, Igor06UKS Wawer Warszawa32.7744
35.SEJBUK, Filip06Uks Ósemka Siedlce32.9243
36.NIECZYPORUK, Maciej06Uks Ósemka Siedlce34.1839
37.ŁADNO, Aleksander05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki34.9536
38.SZMAROWSKI, Bartosz06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki35.1536
39.BACZYŃSKI, Maciej07UKS OLIMPIC Warka36.6831
40.MIKOŁAJCZYK, Marcin05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki37.6829
41.BORKOWSKI, Antoni06Uks Ósemka Siedlce44.1618
42.KIJEWSKI, Tobiasz07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki56.158
DYSKW.JÓŹWIAK, Wojciech07Uks Ósemka Siedlce
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.WOJEWÓDZKI, Jan07UKS MORS26.78
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.JÓŹWICKI, Aleksander06UKS OLIMPIC Warka26.99
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.OSZAL, Maksymilian07Uks Ósemka Siedlce42.31
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.DOMAGAŁA, Dawid07Uks Ósemka Siedlce45.27
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 3
2015-03-01
Dziewcząt, 50m grzbietowy

11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MURAWSKA, Maria03Squatina Ostrołęka33.38456
2.BACZYŃSKA, Aleksandra02UKS OLIMPIC Warka38.12306
3.TRYBUCH, Oliwia02niezrzeszeni38.51297
4.PIASECZNA, Emilia02niezrzeszeni38.73292
5.ZACKIEWICZ, Julia03Ulks Mazowsze Miętne38.76291
6.BAKUŁA, Milena04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki40.45256
7.JUREK, Michalina03UKS Wawer Warszawa41.13243
8.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin41.96229
9.BILSKA, Aleksandra02UKS Wawer Warszawa43.56205
10.SERWATKO, Natalia02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki43.67203
11.KRUSZELNICKA, Olga03UKS Delfin Garwolin43.68203
12.ZAKRZEWSKA, Oliwia04UKS Wawer Warszawa44.40193
13.WOŹNIAK, Julia02UKS Delfin Garwolin44.56191
14.BOŻOMAŃSKA, Julia04UŚKS Ostrołęka44.81188
15.GARDZIŃSKA, Emilia04UKS Wawer Warszawa45.43181
16.ROMANIUK, Matylda04UKS Wawer Warszawa45.97174
17.SZCZEPAŃSKA, Katarzyna03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki46.06173
18.WRÓBEL, Wiktoria04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki46.20172
19.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin46.28171
20.REGULSKA, Zuzanna04UKS OLIMPIC Warka46.45169
21.SÓWKA, Aleksandra02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka47.69156
22.MIKUCEWICZ, Michalina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki48.60147
23.ORZECHOWSKA, Nikola04UKS OLIMPIC Warka48.87145
24.KOMOREK, Marcelina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki48.96144
25.CELEJEWSKA, Olga04UKS OLIMPIC Warka49.07143
26.WĄSAK, Alicja02Szkoła Pływania Delfin49.56139
27.FRĄCKIEWICZ, Wiktoria04UKS Delfin Garwolin50.96128
28.GROCHOWSKA, Irena03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki51.35125
29.MROZEK, Malgorzata04Squatina Ostrołęka52.00120
30.MOCZULSKA, Oliwia04UKS Delfin Garwolin52.21119
ZAWADKA, Marta04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki52.21119
32.RUNO, Julia03Squatina Ostrołęka53.84108
33.PIOTROWSKA, Zuzanna04UKS OLIMPIC Warka54.03107
34.OBRĘBSKA, Maja04Squatina Ostrołęka54.87102
35.PIĘTKA, Julia04UKS Delfin Garwolin55.02101
36.DĄBROWSKA, Kaja04UKS OLIMPIC Warka55.12101
DYSKW.WĄSAK, Aleksandra02Szkoła Pływania Delfin46.40
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)
DYSKW.ŁACH, Maria03Squatina Ostrołęka51.29
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)


<< TOP >>
Konkurencja 4
2015-03-01
Chłopców, 50m grzbietowy

11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WYSOKIŃSKI, Olaf02UKS Delfin Garwolin35.07267
2.GUT, Dawid03Uks Ósemka Siedlce35.79252
3.KONARSKI, Maciej04UKS Wawer Warszawa36.62235
4.MAJKOWSKI, Rafał03UŚKS Ostrołęka37.70215
5.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin39.36189
6.TOMUSIAK, Wojciech02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki41.26164
7.KĘDZIOREK, Kacper03UKS Delfin Garwolin41.43162
8.JĘDRZEJEWSKI, Maciej03UKS Delfin Garwolin44.10134
9.KASPRZAK, Wiktor02UKS OLIMPIC Warka44.44131
10.GŁUCHOWSKI, Mateusz03UKS Wawer Warszawa45.10126
11.PIEŃKOWSKI, Bartosz02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka45.79120
12.CZOPEK, Jakub03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki46.10117
13.TEKIELI, Franciszek03UKS Wawer Warszawa46.32116
WRZOSEK, Bartosz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka46.32116
15.STUPNICKI, Bartosz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki46.56114
16.GROMADA, Kacper04PUKS ATLANTIS Wołomin46.77112
17.ŚLEDZIŃSKI, Piotr02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka47.59107
18.JÓŹWICKI, Konrad03UKS OLIMPIC Warka47.66106
19.DROZDOWSKI, Mateusz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki47.69106
20.SZNYTER, Jakub03Squatina Ostrołęka48.52101
21.TRACZEWSKI, Piotr03UKS Wawer Warszawa48.53101
22.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin48.9698
23.WRONA, Maciej03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki49.0697
24.JEDYNAK, Michał03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki49.9692
25.STACHOWICZ, Mateusz04PUKS ATLANTIS Wołomin50.0392
26.STAWSKI, Wiktor02niezrzeszeni52.4380
27.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki52.8578
28.STERCZEWSKI, Jakub04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki52.9477
29.PIEŃKOWSKI, Sebastian04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka53.8873
30.WOJDYŁA, Albert03UKS Delfin Garwolin54.1472
31.LEWANDOWSKI, Franciszek04Squatina Ostrołęka59.8753
DYSKW.BOJARSKI, Kamil04UŚKS Ostrołęka45.99
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)


<< TOP >>
Konkurencja 5
2015-03-01
Dziewcząt, 50m motylkowy

14 - 16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KUĆ, Natalia00KS Barakuda Mińsk Mazowiecki32.87408
2.RADOMIŃSKA, Aleksandra01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki35.31329
3.STUPNICKA, Sylwia00KS Barakuda Mińsk Mazowiecki36.86289
4.KACPRZAK, Agata00UKS OLIMPIC Warka37.43276
5.SOWA, Barbara01UKS Delfin Garwolin37.62272
6.KACPRZAK, Aleksandra00UKS OLIMPIC Warka37.79268
7.ULICKA, Michalina01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki40.17223
8.CHODÓR, Kamila01UKS OLIMPIC Warka40.28221
9.KARCZMARCZYK, Agata01UKS Delfin Garwolin40.53217
10.WÓJCIK, Wiktoria01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki41.46203
11.KURACH, Małgorzata00UKS Delfin Garwolin45.36155


<< TOP >>
Konkurencja 6
2015-03-01
Chłopców, 50m motylkowy

14 - 16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BOJARSKI, Karol99UŚKS Ostrołęka27.45500
2.KENIG, Adam99UKS Delfin Garwolin29.87388
3.SIWEK, Klaudiusz99PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka29.95385
4.KORDOWSKI, Konrad00PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka30.42368
5.JASIONOWSKI, Mikołaj01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka30.54363
6.KUPIDURA, Mikołaj99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki30.74356
7.ROMAŃCZUK, Michał99Uks Ósemka Siedlce31.22340
8.ZACZKOWSKI, Łukasz01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka31.74324
9.KOMOREK, Mikołaj99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki32.46302
10.WYDRA, Karol99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki33.21282
11.GRZESIKIEWICZ, Filip99UKS OLIMPIC Warka33.65271
12.MARCZAK, Arkadiusz99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki33.99263
13.SUCHTA, Konrad00PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka34.07261
14.WOJCIECHOWSKI, Piotr99UKS Delfin Garwolin34.19259
15.CHOJNACKI, Krystian01UKS OLIMPIC Warka34.32256
16.ŁUSZCZYK, Piotr01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki34.59250
17.DELUGA, Patryk99PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka35.00241
18.SZMIDT, Hubert01Uks Ósemka Siedlce36.30216
19.KUŹMA, Dominik00UKS OLIMPIC Warka36.69209
20.GRZESIK, Mikołaj00UKS OLIMPIC Warka36.88206
21.ŁUKASIEWICZ, Igor00UKS OLIMPIC Warka37.59195
22.WĄSAK, Witold01Szkoła Pływania Delfin37.74192
23.DUSZCZYK, Błażej99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki37.93189
24.TARCZYŃSKI, Michał01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki38.64179
25.OLSZEWSKI, Antoni01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki39.20171
26.CIEŚLAK, Sebastian01UKS OLIMPIC Warka39.96162
27.MAJ, Bartosz00KS Barakuda Mińsk Mazowiecki40.89151
28.STASZEWSKI, Damian00UKS OLIMPIC Warka44.18120

PKŻYWICKI, Aleksander98KS Barakuda Mińsk Mazowiecki31.99316


<< TOP >>
Konkurencja 7
2015-03-01
Dziewcząt, 50m dowolny8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.LEWICKA, Nikola05UKS OLIMPIC Warka37.00248
2.SELMOWICZ, Natalia05UKS Szesnastka37.28242
3.JANASZEK-SEDYLITZ, Zofia06UKS Szesnastka40.63187
4.POSIEWKA, Aleksandra05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki41.07181
5.TEPEREK, Magdalena05Ulks Mazowsze Miętne42.94158
6.KĘDZIOREK, Alicja05Ulks Mazowsze Miętne43.15156
7.TRACZEWSKA, Klara05UKS Wawer Warszawa43.65151
8.ZIELIŃSKA, Julia05UKS OLIMPIC Warka44.12146
9.ULECKA, Malwina06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki44.59141
10.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin46.23127
11.WOŻNICA, Michalina05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki47.39118
12.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin47.49117
13.WOŹNIAK, Daria05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki47.97113
14.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin48.90107
15.KOWALSKA, Sandra06UKS OLIMPIC Warka48.96107
16.LECH, Sandra06UKS OLIMPIC Warka49.19105
17.WYCZÓŁKOWSKA, Zosia05Uks Ósemka Siedlce49.44104
18.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka50.3198
19.JASTRZĘBSKA, Ada05Uks Ósemka Siedlce50.3998
20.MARCIŃCZYK, Patrycja06Squatina Ostrołęka50.8495
21.WITKOWSKA, Julia05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki52.9084
22.MROZEK, Alicja06Squatina Ostrołęka53.5182
23.TEKIELI, Klara06UKS Wawer Warszawa55.3074
24.POWAŁKA, Julia05Uks Ósemka Siedlce55.9371
25.SUDOŁ, Maja06Uks Ósemka Siedlce56.2570
26.ORZECHOWSKA, Zuzanna06UKS OLIMPIC Warka56.9867
27.ŁASTOWIECKA, Karolina07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:02.1652
28.KARWOWSKA, Wiktoria07Uks Ósemka Siedlce1:03.2249
29.STRZALIŃSKA, Ada06Uks Ósemka Siedlce1:05.4744
30.NIEDZIÓŁKA, Karolina06Uks Ósemka Siedlce1:07.3741
31.WÓJTOWICZ, Maja06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:23.7821
DYSKW.NIEWIATOWSKA, Zuzanna06Uks Ósemka Siedlce
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.KIJEWSKA, Wera06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 8
2015-03-01
Chłopców, 50m dowolny

8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.CHUPKA, Patryk05UKS Wilanowia Warszawa34.42205
2.MIŁKOWSKI, Wiktor05SUKS POLNA Warszawa36.78168
3.BACZYŃSKI, Jan05UKS OLIMPIC Warka37.61157
4.RUMAN, Julian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka37.79155
5.KASPRZAK, Krzysztof05UKS OLIMPIC Warka38.68144
6.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin38.84142
7.MIŁKOWSKI, Mikołaj07SUKS POLNA Warszawa39.01140
8.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin39.58134
9.STYŚ, Alek06UKS Wawer Warszawa39.68133
10.FAŁEK, Szymon05MKSport39.94131
11.WŁODARCZYK, Maksymilian05Uks Ósemka Siedlce41.03121
12.WOJEWÓDZKI, Jan07UKS MORS41.31118
13.JÓŹWICKI, Aleksander06UKS OLIMPIC Warka43.15104
14.NAPIÓRKOWSKI, Olaf05Squatina Ostrołęka43.9898
15.ŻAK, Maksymilian05UKS Delfin Garwolin44.0697
16.GÓRNIEWICZ, Jakub06UKS OLIMPIC Warka44.2196
17.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin45.4689
18.DROZDOWSKI, Piotr05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki45.6587
19.ANDRZEJCZAK, Jakub05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki46.9580
20.PELC, Mikołaj05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka48.6172
21.DĄBROWSKI, Jakub06UKS Wawer Warszawa48.6672
22.MORAWSKI, Wiktor07UKS OLIMPIC Warka48.9471
23.MIKOŁAJCZYK, Marcin05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki49.0071
24.BOGUMIŁ, Mateusz05UKS OLIMPIC Warka49.3669
25.BOROWIECKI, Dominik06Squatina Ostrołęka49.3969
26.SZPORAK, Kamil06Squatina Ostrołęka50.0266
27.SUCHCICKI, Piotr05Squatina Ostrołęka50.1866
28.TRACZEWSKI, Szymon07UKS Wawer Warszawa50.3665
29.SZOR, Hubert07UKS MORS51.5960
30.JANKOWSKI, Mateusz05Squatina Ostrołęka51.7460
31.NIEMIRSKI, Mikołaj05UKS OLIMPIC Warka54.8450
32.RADOMIŃSKI, Maciej06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki55.6948
33.WILKOWSKI, Maciej05Squatina Ostrołęka57.6643
34.BŁAŻEJAK, Piotr06Uks Ósemka Siedlce59.5739
35.NIECZYPORUK, Maciej06Uks Ósemka Siedlce1:00.2138
36.SEJBUK, Filip06Uks Ósemka Siedlce1:01.4736
37.ŁADNO, Aleksander05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:01.6735
38.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina Ostrołęka1:01.8535
39.WOŻNICA, Szymon06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:03.0933
40.BACZYŃSKI, Maciej07UKS OLIMPIC Warka1:03.5532
41.PTASIŃSKI, Mateusz05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:03.5632
42.KRUKOWSKI, Igor06UKS Wawer Warszawa1:05.0630
43.JÓŹWIAK, Wojciech07Uks Ósemka Siedlce1:06.7528
44.ORLIŃSKI, Franciszek06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:10.9323
45.KIJEWSKI, Tobiasz07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:12.8421
46.SZMAROWSKI, Bartosz06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:16.0319
47.OSZAL, Maksymilian07Uks Ósemka Siedlce1:19.5616
48.DOMAGAŁA, Dawid07Uks Ósemka Siedlce1:22.7014
49.BORKOWSKI, Antoni06Uks Ósemka Siedlce1:51.566


<< TOP >>
Konkurencja 9
2015-03-01
Dziewcząt, 100m zmienny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MURAWSKA, Maria03Squatina Ostrołęka1:14.84459
2.ZACKIEWICZ, Julia03Ulks Mazowsze Miętne1:23.81326
3.TRYBUCH, Oliwia02niezrzeszeni1:25.15311
4.JUREK, Michalina03UKS Wawer Warszawa1:25.76305
5.BACZYŃSKA, Aleksandra02UKS OLIMPIC Warka1:29.14271
6.BAKUŁA, Milena04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:29.47268
7.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin1:33.28237
8.WOŹNIAK, Julia02UKS Delfin Garwolin1:33.82233
9.SÓWKA, Aleksandra02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:34.02231
10.BILSKA, Aleksandra02UKS Wawer Warszawa1:35.82218
11.ZAKRZEWSKA, Oliwia04UKS Wawer Warszawa1:36.12216
12.ROMANIUK, Matylda04UKS Wawer Warszawa1:36.47214
13.SERWATKO, Natalia02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:37.43208
14.KRUSZELNICKA, Olga03UKS Delfin Garwolin1:37.55207
15.GARDZIŃSKA, Emilia04UKS Wawer Warszawa1:37.73206
16.REGULSKA, Zuzanna04UKS OLIMPIC Warka1:38.81199
17.KOMOREK, Marcelina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:40.25191
18.WĄSAK, Aleksandra02Szkoła Pływania Delfin1:40.62188
19.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin1:41.45184
20.CELEJEWSKA, Olga04UKS OLIMPIC Warka1:41.46184
21.MIKUCEWICZ, Michalina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:41.77182
22.GROCHOWSKA, Irena03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:42.06181
23.SZCZEPAŃSKA, Katarzyna03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:43.42174
24.ORZECHOWSKA, Nikola04UKS OLIMPIC Warka1:43.81172
25.BOŻOMAŃSKA, Julia04UŚKS Ostrołęka1:44.87166
26.ŁACH, Maria03Squatina Ostrołęka1:45.59163
27.WĄSAK, Alicja02Szkoła Pływania Delfin1:45.78162
28.ZAWADKA, Marta04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:47.95153
29.MROZEK, Malgorzata04Squatina Ostrołęka1:51.59138
30.WRÓBEL, Wiktoria04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:51.64138
31.OBRĘBSKA, Maja04Squatina Ostrołęka1:52.81134
32.FRĄCKIEWICZ, Wiktoria04UKS Delfin Garwolin1:54.06129
33.PIĘTKA, Julia04UKS Delfin Garwolin1:55.59124
34.RUNO, Julia03Squatina Ostrołęka2:05.9596
DYSKW.PIASECZNA, Emilia02niezrzeszeni1:24.18
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami odanym stylu


<< TOP >>
Konkurencja 10
2015-03-01
Chłopców, 100m zmienny

11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KONARSKI, Maciej04UKS Wawer Warszawa1:19.76256
2.WYSOKIŃSKI, Olaf02UKS Delfin Garwolin1:21.31242
3.KASPRZAK, Wiktor02UKS OLIMPIC Warka1:22.19234
4.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin1:24.67214
5.MAJKOWSKI, Rafał03UŚKS Ostrołęka1:25.57208
6.TOMUSIAK, Wojciech02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:28.55187
7.KĘDZIOREK, Kacper03UKS Delfin Garwolin1:29.08184
8.JĘDRZEJEWSKI, Maciej03UKS Delfin Garwolin1:30.37176
9.TEKIELI, Franciszek03UKS Wawer Warszawa1:37.09142
10.CZOPEK, Jakub03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:37.48140
11.PIEŃKOWSKI, Bartosz02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:38.31137
12.ŚLEDZIŃSKI, Piotr02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:38.36137
13.GŁUCHOWSKI, Mateusz03UKS Wawer Warszawa1:38.69135
14.STUPNICKI, Bartosz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:39.03134
15.JÓŹWICKI, Konrad03UKS OLIMPIC Warka1:40.94126
16.WRZOSEK, Bartosz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:43.82116
17.SZNYTER, Jakub03Squatina Ostrołęka1:44.36114
18.DROZDOWSKI, Mateusz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:46.37108
19.JEDYNAK, Michał03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:49.7898
20.GROMADA, Kacper04PUKS ATLANTIS Wołomin1:50.4096
21.TRACZEWSKI, Piotr03UKS Wawer Warszawa1:51.0195
22.WRONA, Maciej03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:52.3491
23.WOJDYŁA, Albert03UKS Delfin Garwolin1:52.5891
24.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:58.7477
25.STAWSKI, Wiktor02niezrzeszeni1:59.3776
26.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:04.1868
27.STACHOWICZ, Mateusz04PUKS ATLANTIS Wołomin2:04.6867
28.STERCZEWSKI, Jakub04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:11.4057
29.LEWANDOWSKI, Franciszek04Squatina Ostrołęka2:14.5853
DYSKW.GUT, Dawid03Uks Ósemka Siedlce1:25.15
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami odanym stylu
DYSKW.BOJARSKI, Kamil04UŚKS Ostrołęka1:50.15
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami odanym stylu

PKRUMAN, Julian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:44.43114


<< TOP >>
Konkurencja 11
2015-03-01
Dziewcząt, 100m grzbietowy

14 - 16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KUĆ, Natalia00KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:14.41408
2.RADOMIŃSKA, Aleksandra01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:19.53334
3.STUPNICKA, Sylwia00KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:22.46300
4.KACPRZAK, Agata00UKS OLIMPIC Warka1:25.68267
5.CHODÓR, Kamila01UKS OLIMPIC Warka1:27.31253
6.KACPRZAK, Aleksandra00UKS OLIMPIC Warka1:27.32253
7.SOWA, Barbara01UKS Delfin Garwolin1:28.60242
8.ULICKA, Michalina01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:28.97239
9.KARCZMARCZYK, Agata01UKS Delfin Garwolin1:32.40213
10.WÓJCIK, Wiktoria01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:39.61170


<< TOP >>
Konkurencja 12
2015-03-01
Chłopców, 100m grzbietowy

14 - 16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.BOJARSKI, Karol99UŚKS Ostrołęka1:10.01341
2.ROMAŃCZUK, Michał99Uks Ósemka Siedlce1:10.03341
3.SIWEK, Klaudiusz99PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:11.46321
4.KOMOREK, Mikołaj99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:11.59319
5.KUPIDURA, Mikołaj99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:13.71292
6.KORDOWSKI, Konrad00PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:13.84291
7.JASIONOWSKI, Mikołaj01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:14.31285
8.KENIG, Adam99UKS Delfin Garwolin1:17.34253
9.ŁUKASIEWICZ, Igor00UKS OLIMPIC Warka1:18.23244
10.WOJCIECHOWSKI, Piotr99UKS Delfin Garwolin1:18.92238
11.MARCZAK, Arkadiusz99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:20.41225
12.ŁUSZCZYK, Piotr01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:21.81214
13.CHOJNACKI, Krystian01UKS OLIMPIC Warka1:22.42209
14.GRZESIKIEWICZ, Filip99UKS OLIMPIC Warka1:22.85206
15.OLSZEWSKI, Antoni01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:23.33202
16.WYDRA, Karol99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:24.35195
17.DELUGA, Patryk99PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:24.66193
18.SUCHTA, Konrad00PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:25.64186
19.CIEŚLAK, Sebastian01UKS OLIMPIC Warka1:28.53168
20.DUSZCZYK, Błażej99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:29.30164
21.STASZEWSKI, Damian00UKS OLIMPIC Warka1:33.74142
22.TARCZYŃSKI, Michał01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:34.26139
23.SZMIDT, Hubert01Uks Ósemka Siedlce1:34.84137
24.KOT, Patryk01UKS Delfin Garwolin1:40.82114
25.MAJ, Bartosz00KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:40.84114
DYSKW.KUŹMA, Dominik00UKS OLIMPIC Warka1:25.52
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 13
2015-03-01
Mieszane, 12 x 50m dowolny

8 - 16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.UKS OLIMPIC WarkaUKS OLIMPIC Warka7:11.90
LEWICKA, Nikola
KOWALSKA, Sandra
KASPRZAK, Krzysztof
BACZYŃSKA, Aleksandra
REGULSKA, Zuzanna
KASPRZAK, Wiktor
05
06
05
02
04
02
JÓŹWICKI, Konrad
KACPRZAK, Aleksandra
KACPRZAK, Agata
GRZESIKIEWICZ, Filip
GRZESIK, Mikołaj
BACZYŃSKI, Jan
03
00
00
99
00
05
2.UKS Delfin Garwolin 1UKS Delfin Garwolin7:16.78
WOJCIECHOWSKI, Jan
SIWEK, Stanisław
SKUPIŃSKA, Maja
KARCZMARCZYK, Julia
WIĘCKOWSKA, Alicja
WOŹNIAK, Julia
05
05
05
06
03
02
WYSOKIŃSKI, Olaf
KOT, Kacper
KENIG, Adam
WOJCIECHOWSKI, Piotr
KARCZMARCZYK, Agata
SOWA, Barbara
02
02
99
99
01
01
3.KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 1KS Barakuda Mińsk Mazowiecki7:22.15
ULECKA, Malwina
POSIEWKA, Aleksandra
ANDRZEJCZAK, Jakub
DROZDOWSKI, Piotr
BAKUŁA, Milena
SERWATKO, Natalia
06
05
05
05
04
02
TOMUSIAK, Wojciech
CZOPEK, Jakub
STUPNICKA, Sylwia
KUĆ, Natalia
KOMOREK, Mikołaj
KUPIDURA, Mikołaj
02
03
00
00
99
99
4.UKS Wawer WarszawaUKS Wawer Warszawa8:03.25
STYŚ, Alek
JUREK, Michalina
GŁUCHOWSKI, Mateusz
GARDZIŃSKA, Emilia
KONARSKI, Maciej
ROMANIUK, Matylda
06
03
03
04
04
04
TEKIELI, Franciszek
TEKIELI, Klara
TRACZEWSKA, Klara
TRACZEWSKI, Piotr
ZAKRZEWSKA, Oliwia
DĄBROWSKI, Jakub
03
06
05
03
04
06
5.KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 2KS Barakuda Mińsk Mazowiecki8:19.84
WITKOWSKA, Julia
WOŹNIAK, Daria
MIKOŁAJCZYK, Marcin
ŁADNO, Aleksander
KOMOREK, Marcelina
SZCZEPAŃSKA, Katarzyna
05
05
05
05
04
03
STUPNICKI, Bartosz
JEDYNAK, Michał
RADOMIŃSKA, Aleksandra
ULICKA, Michalina
WYDRA, Karol
MARCZAK, Arkadiusz
03
03
01
01
99
99
6.Squatina Ostrołęka 1Squatina Ostrołęka9:31.40
MARCIŃCZYK, Patrycja
SZPORAK, Kamil
MROZEK, Alicja
SUCHCICKI, Piotr
MROZEK, Malgorzata
LEWANDOWSKI, Franciszek
06
06
06
05
04
04
ŁACH, Maria
NAPIÓRKOWSKI, Olaf
OBRĘBSKA, Maja
SZNYTER, Jakub
JANKOWSKI, Mateusz
MURAWSKA, Maria
03
05
04
03
05
03