Nr  1. Dziewcząt, 25m dowolny  I kategoria
Nr  2. Chłopców, 25m dowolny  I kategoria
Nr  3. Dziewcząt, 50m dowolny  II kategoria
Nr  4. Chłopców, 50m dowolny  II kategoria
Nr  5. Dziewcząt, 100m dowolny  III kategoria
Nr  6. Chłopców, 100m dowolny  III kategoria
Nr  7. Dziewcząt, 25m grzbietowy  I kategoria
Nr  8. Chłopców, 25m grzbietowy  I kategoria
Nr  9. Dziewcząt, 100m klasyczny  II kategoria
Nr  10. Chłopców, 100m klasyczny  II kategoria
Nr  11. Dziewcząt, 200m zmienny  III kategoria
Nr  12. Chłopców, 200m zmienny  III kategoria
Nr  13. Mieszane, 12 x 50m dowolny  I-III kategoria


V Grand Prix Mińska Mazowieckiego
Mińsk Mazowiecki, 12-4-2015


Konkurencja 1
2015-04-12
Dziewcząt, 25m dowolnyI kategoria
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.LEWICKA, Nikola05UKS OLIMPIC Warka16.51266
2.SELMOWICZ, Natalia05UKS Szesnastka17.28232
3.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06UKS Szesnastka17.79212
4.POSIEWKA, Aleksandra05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki17.90208
5.KĘDZIOREK, Alicja05Ulks Mazowsze Miętne18.21198
6.STAWICKA, Julia05UKS Szesnastka18.37193
7.WILANOWSKA, Karina06Uks Mors18.41191
8.TRACZEWSKA, Klara05UKS Wawer19.01174
9.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin19.17170
KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin19.17170
11.PUK, Kinga05UKS OLIMPIC Warka19.32166
12.KOWALSKA, Sandra06UKS OLIMPIC Warka19.61158
13.PRAGACZ, Zofia05UŚKS Ostrołęka19.64158
14.LESZCZYŃSKA, Maria05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka19.74155
15.WYCZÓŁKOWSKA, Zosia05Uks Ósemka Siedlce19.89152
16.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka19.91151
17.WOŻNICA, Michalina05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki20.15146
18.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin20.22144
19.LECH, Sandra06UKS OLIMPIC Warka21.34123
20.NIEWIATOWSKA, Zuzanna06Uks Ósemka Siedlce21.46121
21.WOŹNIAK, Daria05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki21.70117
22.TUREK, Weronika05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki22.41106
ORZECHOWSKA, Zuzanna06UKS OLIMPIC Warka22.41106
24.TEKIELI, Klara06UKS Wawer22.44105
25.JÓŹWIAK, Małgorzata05Uks Ósemka Siedlce22.66102
26.MARCIŃCZYK, Patrycja06Squatina Ostrołęka23.0098
27.JASTRZĘBSKA, Ada05Uks Ósemka Siedlce23.1496
28.WITKOWSKA, Julia05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki23.2695
29.RADOMSKA, Aleksandra06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka23.3094
30.CHOJNACKA, Paulina06UKS OLIMPIC Warka24.3483
31.POWAŁKA, Julia05Uks Ósemka Siedlce24.9177
32.ŁASTOWIECKA, Karolina07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki25.1275
33.KARWOWSKA, Wiktoria07Uks Ósemka Siedlce26.3465
34.KIJEWSKA, Wera06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki27.0660
35.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin27.3358
36.MACKIEWICZ, Zuzanna06Uks Ósemka Siedlce30.1443
37.BOŻOMAŃSKA, Alicja07UŚKS Ostrołęka32.5634


<< TOP >>
Konkurencja 2
2015-04-12
Chłopców, 25m dowolny

I kategoria
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.CHUPKA, Patryk05UKS Wilanowia Warszawa14.87232
2.KASPRZAK, Krzysztof05UKS OLIMPIC Warka16.17181
3.WŁODARCZYK, Maksymilian05Uks Ósemka Siedlce16.95157
4.RUMAN, Julian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka16.99156
5.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin17.07154
6.FAŁEK, Szymon05MK Sport17.43144
7.WOJEWÓDZKI, Jan07Uks Mors17.59140
SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin17.59140
9.STYŚ, Aleksander06UKS Wawer17.68138
10.DROZDOWSKI, Piotr05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki17.90133
11.ŻAK, Maksymilian05UKS Delfin Garwolin18.18127
12.JÓŹWICKI, Aleksander06UKS OLIMPIC Warka18.93112
13.PELC, Mikołaj05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka19.43104
14.ANDRZEJCZAK, Jakub05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki20.0595
15.MORAWSKI, Wiktor07UKS OLIMPIC Warka20.1493
16.LASOŃ, Mateusz05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka20.4090
17.MIKOŁAJCZYK, Marcin05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki21.0582
18.SZOR, Hubert07Uks Mors21.1081
19.BOGUMIŁ, Mateusz05UKS OLIMPIC Warka21.2879
20.KĘSIK, Mateusz06UKS Delfin Garwolin21.3478
21.KRÓLAK, Jan06Uks Mors21.4577
22.TRACZEWSKI, Szymon07UKS Wawer22.5366
23.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin22.5866
24.ROGOZIŃSKI, Jakub06UKS OLIMPIC Warka22.8264
25.URBANOWSKI, Bartosz06UKS OLIMPIC Warka24.3952
26.KUCZYŃSKI, Kuba06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka24.6351
27.WOŻNICA, Szymon06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki25.7145
28.JÓŹWIAK, Wojciech07Uks Ósemka Siedlce26.7939
29.BACZYŃSKI, Maciej07UKS OLIMPIC Warka28.8132
30.KIJEWSKI, Tobiasz07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki29.1830
31.RUMAN, Tomasz07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka30.2027
32.DUSZCZYK, Maksymilian05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki33.2320
DYSKW.BACZYŃSKI, Jan05UKS OLIMPIC Warka17.10
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.SAMULIK, Maciej05UŚKS Ostrołęka19.12
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 3
2015-04-12
Dziewcząt, 50m dowolnyII kategoria
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MURAWSKA, Maria03Squatina Ostrołęka29.62483
2.ZACKIEWICZ, Julia03Ulks Mazowsze Miętne31.69394
3.PIASECZNA, Emilia02niezrzeszeni31.93386
4.TRYBUCH, Oliwia02niezrzeszeni32.19376
5.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin33.62330
6.BACZYŃSKA, Aleksandra02UKS OLIMPIC Warka33.90322
7.SZANIAWSKA, Agata03UKS Delfin Garwolin34.03318
8.KRZYSZTOFORSKA, Melania02UKS Wawer34.18314
9.JUREK, Michalina03UKS Wawer34.31311
10.BAKUŁA, Milena04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki34.47306
11.MACIĄG, Joanna02UKS Delfin Garwolin35.48281
12.BRZOSTEK, Maja02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka35.58279
13.ROMANIUK, Matylda04UKS Wawer36.66255
14.BILSKA, Aleksandra02UKS Wawer36.73253
15.DZIENIOWSKA, Aleksandra03Mks Polonia Warszawa36.90250
16.WOŹNIAK, Julia02UKS Delfin Garwolin36.95249
17.ZAKRZEWSKA, Oliwia04UKS Wawer37.06246
18.KOMOREK, Marcelina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki37.32241
19.KRUSZELNICKA, Olga03UKS Delfin Garwolin37.64235
20.BRYKAŁA, Joanna02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki37.96229
21.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin38.10227
22.SERWATKO, Natalia02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki38.14226
23.GARDZISZ, Maja04UKS OLIMPIC Warka38.18225
24.BOŻOMAŃSKA, Julia04UŚKS Ostrołęka38.29223
25.REGULSKA, Zuzanna04UKS OLIMPIC Warka38.57219
26.WĄSAK, Aleksandra02Szkoła Pływania Delfin38.69217
27.FRĄCKIEWICZ, Wiktoria04UKS Delfin Garwolin39.00211
28.GAŁĄZKA, Katarzyna04UKS Delfin Garwolin39.34206
29.WRÓBEL, Wiktoria04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki39.44204
30.ORZECHOWSKA, Nikola04UKS OLIMPIC Warka39.98196
31.KURPIK, Roksana03UKS Wawer41.06181
32.GROCHOWSKA, Irena03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki41.10181
33.MIKUCEWICZ, Michalina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki41.20179
34.CELEJEWSKA, Olga04UKS OLIMPIC Warka41.42176
35.WĄSAK, Alicja02Szkoła Pływania Delfin41.80172
36.ZAWADKA, Marta04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki41.95170
37.WARDAK, Natalia04UKS Delfin Garwolin42.23166
38.MAKULEC, Karolina04Ulks Mazowsze Miętne42.90159
39.WÓJCIK, Łucja04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka45.77131
40.MINDAK, Wiktoria04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka47.31118
41.DĄBROWSKA, Kaja04UKS OLIMPIC Warka48.16112
42.PIOTROWSKA, Zuzanna04UKS OLIMPIC Warka48.34111
43.PODLEŚ, Eliza04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka49.64102


<< TOP >>
Konkurencja 4
2015-04-12
Chłopców, 50m dowolny

II kategoria
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki30.37298
2.KONARSKI, Maciej04UKS Wawer30.98281
3.GUT, Dawid03Uks Ósemka Siedlce31.28273
4.HEJKE, Ksawery03Mks Polonia Warszawa31.32272
5.WYSOKIŃSKI, Olaf02UKS Delfin Garwolin31.68263
6.KASPRZAK, Wiktor02UKS OLIMPIC Warka32.58241
7.MAJKOWSKI, Rafał03UŚKS Ostrołęka32.78237
8.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin33.01232
9.PRZYBYLSKI, Kamil02UKS OLIMPIC Warka33.55221
10.LESZCZYŃSKI, Mikołaj03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka33.69218
11.ŚLEDZIŃSKI, Piotr02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka33.87215
12.MIRONOWICZ, Bartosz03Mks Polonia Warszawa34.37206
13.PALCZEWSKI, Maksymilian02UKS Wawer34.55202
14.JÓŹWICKI, Konrad03UKS OLIMPIC Warka34.61201
15.ŁUCZAK, Jakub02UKS Wawer34.79198
16.CZOPEK, Jakub03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki34.80198
17.KĘDZIOREK, Kacper03UKS Delfin Garwolin35.04194
18.MATEJKO, Maciej02UKS Delfin Garwolin35.15192
19.JĘDRZEJEWSKI, Maciej03UKS Delfin Garwolin35.86181
20.ZARZYCKI, Szymon02UKS Delfin Garwolin35.99179
21.GŁUCHOWSKI, Mateusz03UKS Wawer36.96165
22.STUPNICKI, Bartosz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki37.62157
23.TEKIELI, Franek03UKS Wawer38.16150
24.DROZDOWSKI, Mateusz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki38.18150
25.MĄCZYŃSKI, Jan04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka38.56145
26.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin38.78143
27.TRACZEWSKI, Piotr03UKS Wawer39.65134
28.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki41.14120
29.WOJDYŁA, Albert03UKS Delfin Garwolin41.23119
30.JEDYNAK, Michał03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki41.26119
31.SKRZYNIARZ, Michał04UKS Delfin Garwolin42.46109
32.KARGOL, Michał04UKS Delfin Garwolin42.93105
33.BŁĘDOWSKI, Piotr03UKS Delfin Garwolin43.45101
34.ZIEMCZYK, Igor04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka44.0398
35.WARDAK, Marcin04UKS Delfin Garwolin45.1291
36.WRONA, Maciej03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki45.2890
37.TRZECIAK, Michał04UKS Delfin Garwolin47.2879
38.REKAWEK, Damian04Uks Ósemka Siedlce47.8776
39.BOT, Jakub03Uks Ósemka Siedlce48.1075
40.BEZŁADA, Igor04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:06.4928
DYSKW.TOMUSIAK, Wojciech02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki34.06
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.ZANIKOWSKI, Krystian02niezrzeszeni34.21
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.SZATANEK, Kacper03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka37.79
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.KULESZA, Mateusz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka50.71
O12 - Nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia (Decyzja Zarządu PZP z 27.11.2009)


<< TOP >>
Konkurencja 5
2015-04-12
Dziewcząt, 100m dowolnyIII kategoria
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KUĆ, Natalia00KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:04.92485
2.CIEPLAK, Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka1:05.84465
3.CHMIELEWSKA, Aneta00UKS OLIMPIC Warka1:07.76426
4.RADOMIŃSKA, Aleksandra01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:07.99422
5.KOŚCIANEK, Natalia00UKS OLIMPIC Warka1:08.45413
6.STUPNICKA, Sylwia00KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:08.65410
7.BARANOWSKA, Wiktoria01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:08.83407
8.KACPRZAK, Agata00UKS OLIMPIC Warka1:10.65376
9.SOWA, Barbara01UKS Delfin Garwolin1:11.37365
10.RUDNICKA, Ewa01UKS Ostrobramska1:11.60361
11.ULICKA, Michalina01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:13.24337
12.KARCZMARCZYK, Agata01UKS Delfin Garwolin1:18.30276
13.CHODÓR, Kamila01UKS OLIMPIC Warka1:19.93259
14.WÓJCIK, Wiktoria01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:22.37237
15.BEKASIEWICZ, Weronika01UKS OLIMPIC Warka1:31.56172


<< TOP >>
Konkurencja 6
2015-04-12
Chłopców, 100m dowolny

III kategoria
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KORDOWSKI, Konrad00PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka59.37433
2.JASIONOWSKI, Mikołaj01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka59.38433
3.KUPIDURA, Mikołaj99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:00.19416
4.KENIG, Adam99UKS Delfin Garwolin1:00.46410
5.KOMOREK, Mikołaj99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:01.84383
6.SIWEK, Klaudiusz99PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:01.91382
7.ROMAŃCZUK, Michał99Uks Ósemka Siedlce1:03.95347
8.SUCHTA, Konrad00PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:06.52308
9.KIELAK, Jakub00niezrzeszeni1:07.61293
10.GRZESIK, Mikołaj00UKS OLIMPIC Warka1:08.43283
11.WOJCIECHOWSKI, Piotr99UKS Delfin Garwolin1:08.53282
12.ŁUKASIEWICZ, Igor00UKS OLIMPIC Warka1:09.51270
13.CHOJNACKI, Krystian01UKS OLIMPIC Warka1:09.60269
14.ZACZKOWSKI, Łukasz01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:09.82266
15.ŻAK, Bartłomiej00UKS Delfin Garwolin1:10.34260
16.DUSZCZYK, Błażej99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:11.85244
17.OLSZEWSKI, Antoni01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:12.31240
18.SKOWRON, Jan99UKS OLIMPIC Warka1:12.59237
19.ŁUSZCZYK, Piotr01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:13.34230
20.WĄSAK, Witold01Szkoła Pływania Delfin1:14.58218
21.RADOMSKI, Bartosz01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:16.09206
22.STASZEWSKI, Damian00UKS OLIMPIC Warka1:16.55202
23.RADOMYSKI, Eryk00UKS Delfin Garwolin1:22.68160
24.TARCZYŃSKI, Michał01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:23.13157
25.SKOWRON, Marcin99UKS OLIMPIC Warka1:23.16157


<< TOP >>
Konkurencja 7
2015-04-12
Dziewcząt, 25m grzbietowy

I kategoria
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SELMOWICZ, Natalia05UKS Szesnastka20.18215
2.LEWICKA, Nikola05UKS OLIMPIC Warka20.45207
3.WILANOWSKA, Karina06Uks Mors20.60202
4.PRAGACZ, Zofia05UŚKS Ostrołęka21.72172
5.POSIEWKA, Aleksandra05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki21.96167
6.KĘDZIOREK, Alicja05Ulks Mazowsze Miętne22.12163
7.WOŻNICA, Michalina05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki22.27160
8.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin22.75150
9.LECH, Sandra06UKS OLIMPIC Warka22.90147
10.PUK, Kinga05UKS OLIMPIC Warka23.30140
11.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka23.41138
12.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06UKS Szesnastka23.44137
13.STAWICKA, Julia05UKS Szesnastka23.51136
14.LESZCZYŃSKA, Maria05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka23.55135
15.KOWALSKA, Sandra06UKS OLIMPIC Warka23.71132
16.TEKIELI, Klara06UKS Wawer23.73132
17.TRACZEWSKA, Klara05UKS Wawer23.79131
18.WITKOWSKA, Julia05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki24.50120
19.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin24.62118
20.WOŹNIAK, Daria05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki24.96113
21.WYCZÓŁKOWSKA, Zosia05Uks Ósemka Siedlce25.11111
22.JÓŹWIAK, Małgorzata05Uks Ósemka Siedlce25.48107
23.TUREK, Weronika05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki25.95101
24.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin26.4695
25.KIJEWSKA, Wera06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki27.2687
26.NIEWIATOWSKA, Zuzanna06Uks Ósemka Siedlce27.4285
27.MARCIŃCZYK, Patrycja06Squatina Ostrołęka27.7383
28.RADOMSKA, Aleksandra06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka27.8382
29.ORZECHOWSKA, Zuzanna06UKS OLIMPIC Warka27.9581
30.KARWOWSKA, Wiktoria07Uks Ósemka Siedlce28.0480
31.ŁASTOWIECKA, Karolina07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki28.0680
32.JASTRZĘBSKA, Ada05Uks Ósemka Siedlce28.2878
33.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin28.4277
34.POWAŁKA, Julia05Uks Ósemka Siedlce28.9173
35.CHOJNACKA, Paulina06UKS OLIMPIC Warka29.5768
36.BOŻOMAŃSKA, Alicja07UŚKS Ostrołęka31.3357
37.MACKIEWICZ, Zuzanna06Uks Ósemka Siedlce31.7655


<< TOP >>
Konkurencja 8
2015-04-12
Chłopców, 25m grzbietowy

I kategoria
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.CHUPKA, Patryk05UKS Wilanowia Warszawa18.27192
2.STYŚ, Aleksander06UKS Wawer19.78151
3.KASPRZAK, Krzysztof05UKS OLIMPIC Warka20.31140
4.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin20.78130
5.WOJEWÓDZKI, Jan07Uks Mors20.90128
6.ŻAK, Maksymilian05UKS Delfin Garwolin21.28121
7.DROZDOWSKI, Piotr05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki21.57117
8.WŁODARCZYK, Maksymilian05Uks Ósemka Siedlce21.90111
9.ANDRZEJCZAK, Jakub05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki22.41104
10.FAŁEK, Szymon05MK Sport22.60101
11.MIKOŁAJCZYK, Marcin05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki22.9497
12.BACZYŃSKI, Jan05UKS OLIMPIC Warka23.0995
13.RUMAN, Julian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka23.1994
14.PELC, Mikołaj05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka23.7787
15.SZOR, Hubert07Uks Mors23.8686
16.BOGUMIŁ, Mateusz05UKS OLIMPIC Warka24.8776
17.JÓŹWICKI, Aleksander06UKS OLIMPIC Warka25.4870
18.KRÓLAK, Jan06Uks Mors26.1165
19.LASOŃ, Mateusz05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka26.6961
20.SAMULIK, Maciej05UŚKS Ostrołęka26.9759
21.URBANOWSKI, Bartosz06UKS OLIMPIC Warka27.0359
22.KĘSIK, Mateusz06UKS Delfin Garwolin27.0659
23.MORAWSKI, Wiktor07UKS OLIMPIC Warka27.1858
24.KIJEWSKI, Tobiasz07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki27.5855
25.TRACZEWSKI, Szymon07UKS Wawer27.6255
26.KUCZYŃSKI, Kuba06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka27.7255
27.JÓŹWIAK, Wojciech07Uks Ósemka Siedlce28.2652
28.ROGOZIŃSKI, Jakub06UKS OLIMPIC Warka28.7149
29.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin28.8249
30.WOŻNICA, Szymon06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki29.2247
31.BACZYŃSKI, Maciej07UKS OLIMPIC Warka30.6540
32.RUMAN, Tomasz07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka31.1938
33.DUSZCZYK, Maksymilian05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki40.0018
DYSKW.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin21.36
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

PKBEZŁADA, Igor04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki27.9653


<< TOP >>
Konkurencja 9
2015-04-12
Dziewcząt, 100m klasyczny

II kategoria
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MURAWSKA, Maria03Squatina Ostrołęka1:25.09400
2.PIASECZNA, Emilia02niezrzeszeni1:29.40344
3.ZACKIEWICZ, Julia03Ulks Mazowsze Miętne1:32.50311
4.TRYBUCH, Oliwia02niezrzeszeni1:35.15286
5.WĄSAK, Aleksandra02Szkoła Pływania Delfin1:36.66272
6.JUREK, Michalina03UKS Wawer1:37.66264
7.KRUSZELNICKA, Olga03UKS Delfin Garwolin1:39.63249
8.BAKUŁA, Milena04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:41.17238
9.KRZYSZTOFORSKA, Melania02UKS Wawer1:41.48235
10.WĄSAK, Alicja02Szkoła Pływania Delfin1:41.78233
11.REGULSKA, Zuzanna04UKS OLIMPIC Warka1:42.72227
12.CELEJEWSKA, Olga04UKS OLIMPIC Warka1:43.68221
13.SERWATKO, Natalia02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:44.51215
14.KOMOREK, Marcelina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:45.43210
15.DZIENIOWSKA, Aleksandra03Mks Polonia Warszawa1:45.58209
16.WOŹNIAK, Julia02UKS Delfin Garwolin1:46.00206
17.GAŁĄZKA, Katarzyna04UKS Delfin Garwolin1:46.40204
18.MAKULEC, Karolina04Ulks Mazowsze Miętne1:46.71202
19.BRYKAŁA, Joanna02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:47.00201
20.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin1:47.47198
21.BILSKA, Aleksandra02UKS Wawer1:48.17194
22.MIKUCEWICZ, Michalina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:49.31188
23.GROCHOWSKA, Irena03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:49.65186
24.ROMANIUK, Matylda04UKS Wawer1:50.28183
25.BACZYŃSKA, Aleksandra02UKS OLIMPIC Warka1:50.45182
26.SZANIAWSKA, Agata03UKS Delfin Garwolin1:50.97180
27.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin1:52.45173
28.ORZECHOWSKA, Nikola04UKS OLIMPIC Warka1:52.75171
29.ZAWADKA, Marta04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:53.41168
30.WRÓBEL, Wiktoria04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:53.58168
31.GARDZISZ, Maja04UKS OLIMPIC Warka1:54.48164
32.ZAKRZEWSKA, Oliwia04UKS Wawer1:56.05157
33.BRZOSTEK, Maja02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:56.26156
34.MACIĄG, Joanna02UKS Delfin Garwolin1:57.81150
35.WARDAK, Natalia04UKS Delfin Garwolin1:58.48148
36.MINDAK, Wiktoria04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:58.68147
37.KURPIK, Roksana03UKS Wawer1:59.08145
38.PODLEŚ, Eliza04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka2:00.40141
39.WÓJCIK, Łucja04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka2:01.12138
40.BOŻOMAŃSKA, Julia04UŚKS Ostrołęka2:19.1891
DYSKW.WYCZÓŁKOWSKA, Alicja02Uks Ósemka Siedlce1:53.15
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.FRĄCKIEWICZ, Wiktoria04UKS Delfin Garwolin2:04.18
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

PKRUDNICKA, Ewa01UKS Ostrobramska1:28.25358


<< TOP >>
Konkurencja 10
2015-04-12
Chłopców, 100m klasyczny

II kategoria
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KASPRZAK, Wiktor02UKS OLIMPIC Warka1:27.29258
2.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:33.22212
3.TOMUSIAK, Wojciech02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:35.86195
4.PRZYBYLSKI, Kamil02UKS OLIMPIC Warka1:36.64190
5.KONARSKI, Maciej04UKS Wawer1:36.93188
6.PALCZEWSKI, Maksymilian02UKS Wawer1:37.78183
7.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin1:38.23181
8.WYSOKIŃSKI, Olaf02UKS Delfin Garwolin1:39.05176
9.MIRONOWICZ, Bartosz03Mks Polonia Warszawa1:40.23170
10.JĘDRZEJEWSKI, Maciej03UKS Delfin Garwolin1:40.39169
11.MAJKOWSKI, Rafał03UŚKS Ostrołęka1:42.44159
12.MĄCZYŃSKI, Jan04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:42.77158
13.ŁUCZAK, Jakub02UKS Wawer1:42.89157
14.GUT, Dawid03Uks Ósemka Siedlce1:43.31155
15.KĘDZIOREK, Kacper03UKS Delfin Garwolin1:45.65145
16.ZARZYCKI, Szymon02UKS Delfin Garwolin1:45.84145
17.HEJKE, Ksawery03Mks Polonia Warszawa1:46.47142
18.LESZCZYŃSKI, Mikołaj03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:46.97140
19.SZATANEK, Kacper03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:47.23139
20.GŁUCHOWSKI, Mateusz03UKS Wawer1:47.28139
21.JÓŹWICKI, Konrad03UKS OLIMPIC Warka1:47.78137
22.CZOPEK, Jakub03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:47.82137
23.MATEJKO, Maciej02UKS Delfin Garwolin1:48.34135
24.STUPNICKI, Bartosz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:49.68130
25.BŁĘDOWSKI, Piotr03UKS Delfin Garwolin1:50.54127
26.TEKIELI, Franek03UKS Wawer1:50.80126
27.TRACZEWSKI, Piotr03UKS Wawer1:53.44117
28.DROZDOWSKI, Mateusz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:54.89113
29.REKAWEK, Damian04Uks Ósemka Siedlce1:57.26106
30.WRONA, Maciej03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:57.34106
31.SKRZYNIARZ, Michał04UKS Delfin Garwolin1:58.07104
32.KARGOL, Michał04UKS Delfin Garwolin2:00.9397
33.WOJDYŁA, Albert03UKS Delfin Garwolin2:02.7293
34.JEDYNAK, Michał03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:03.6291
35.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:11.0776
36.WARDAK, Marcin04UKS Delfin Garwolin2:11.6575
37.BOT, Jakub03Uks Ósemka Siedlce2:12.1874
38.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin2:15.7168


<< TOP >>
Konkurencja 11
2015-04-12
Dziewcząt, 200m zmiennyIII kategoria
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.CIEPLAK, Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka2:38.75483
2.KOŚCIANEK, Natalia00UKS OLIMPIC Warka2:40.00472
3.CHMIELEWSKA, Aneta00UKS OLIMPIC Warka2:46.62418
4.RADOMIŃSKA, Aleksandra01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:48.18406
5.STUPNICKA, Sylwia00KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:50.25392
6.KUĆ, Natalia00KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:52.12379
7.KACPRZAK, Agata00UKS OLIMPIC Warka2:52.85374
8.BARANOWSKA, Wiktoria01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka2:54.56363
9.RUDNICKA, Ewa01UKS Ostrobramska2:55.98354
10.CHODÓR, Kamila01UKS OLIMPIC Warka3:05.65302
11.ULICKA, Michalina01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki3:06.37298
12.SOWA, Barbara01UKS Delfin Garwolin3:06.60297


<< TOP >>
Konkurencja 12
2015-04-12
Chłopców, 200m zmienny

III kategoria
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KENIG, Adam99UKS Delfin Garwolin2:31.31380
2.KOMOREK, Mikołaj99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:33.12367
3.KORDOWSKI, Konrad00PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka2:35.47350
4.JASIONOWSKI, Mikołaj01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka2:35.63349
5.SIWEK, Klaudiusz99PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka2:41.14314
6.MARCZAK, Arkadiusz99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:41.27314
7.SUCHTA, Konrad00PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka2:44.06298
8.KUPIDURA, Mikołaj99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:46.92283
9.ROMAŃCZUK, Michał99Uks Ósemka Siedlce2:48.41275
10.WOJCIECHOWSKI, Piotr99UKS Delfin Garwolin2:49.25271
11.KIELAK, Jakub00niezrzeszeni2:49.55270
12.ZACZKOWSKI, Łukasz01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka2:50.62265
13.CHOJNACKI, Krystian01UKS OLIMPIC Warka2:51.68260
14.ŁUKASIEWICZ, Igor00UKS OLIMPIC Warka2:53.96250
15.OLSZEWSKI, Antoni01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki3:00.37224
16.GRZESIK, Mikołaj00UKS OLIMPIC Warka3:01.17221
17.DUSZCZYK, Błażej99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki3:01.71219
18.WĄSAK, Witold01Szkoła Pływania Delfin3:01.74219
19.RADOMSKI, Bartosz01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka3:06.31203
20.TARCZYŃSKI, Michał01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki3:08.02198
NIE UK.SKOWRON, Jan99UKS OLIMPIC Warka


<< TOP >>
Konkurencja 13
2015-04-12
Mieszane, 12 x 50m dowolny

I-III kategoria
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.UKS Olimpic WarkaUKS OLIMPIC Warka7:01.82
LEWICKA, Nikola
KOWALSKA, Sandra
BACZYŃSKI, Jan
KASPRZAK, Krzysztof
BACZYŃSKA, Aleksandra
REGULSKA, Zuzanna
05
06
05
05
02
04
JÓŹWICKI, Konrad
KASPRZAK, Wiktor
CHMIELEWSKA, Aneta
CIEPLAK, Aleksandra
ŁUKASIEWICZ, Igor
GRZESIK, Mikołaj
03
02
00
01
00
00
2.KS Barakuda Mińsk MazowieckiKS Barakuda Mińsk Mazowiecki7:11.49
POSIEWKA, Aleksandra
WOŹNIAK, Daria
ANDRZEJCZAK, Jakub
DROZDOWSKI, Piotr
BAKUŁA, Milena
KOMOREK, Marcelina
05
05
05
05
04
04
MARCZAK, Radosław
TOMUSIAK, Wojciech
KUĆ, Natalia
STUPNICKA, Sylwia
KUPIDURA, Mikołaj
KOMOREK, Mikołaj
02
02
00
00
99
99
3.UKS Delfin GarwolinUKS Delfin Garwolin7:19.83
SIWEK, Stanisław
SKUPIŃSKA, Maja
WOJCIECHOWSKI, Jan
ULINOWICZ, Klaudia
WIĘCKOWSKA, Alicja
KOT, Kacper
05
05
05
05
03
02
SZANIAWSKA, Agata
WYSOKIŃSKI, Olaf
KARCZMARCZYK, Agata
WOJCIECHOWSKI, Piotr
SOWA, Barbara
KENIG, Adam
03
02
01
99
01
99
4.PUKS Orka Ostrów MazowieckaPUKS ORKA Ostrów Mazowiecka7:33.03
RADOMSKA, Aleksandra
LESZCZYŃSKA, Maria
SÓWKA, Aleksandra
BRZOSTEK, Maja
ŚLEDZIŃSKI, Piotr
LESZCZYŃSKI, Mikołaj
06
05
02
02
02
03
RUMAN, Julian
BARANOWSKA, Wiktoria
KORDOWSKI, Konrad
JASIONOWSKI, Mikołaj
RADOMSKI, Bartosz
SÓWKA, Alicja
05
01
00
01
01
04
5.UKS WawerUKS Wawer7:56.68
STYŚ, Aleksander
JUREK, Michalina
KONARSKI, Maciej
KRZYSZTOFORSKA, Melania
PALCZEWSKI, Maksymilian
TRACZEWSKA, Klara
06
03
04
02
02
05
GŁUCHOWSKI, Mateusz
ZAKRZEWSKA, Oliwia
ŁUCZAK, Jakub
TEKIELI, Klara
TRACZEWSKI, Szymon
BILSKA, Aleksandra
03
04
02
06
07
02