Początek roku szkolnego to dobry moment do rozpoczęcia zapisów na zajęcia pływackie w sezonie 2021/2022. Na basenie trwa przerwa technologiczna do 19 września. Dlatego nasze zajęcia rozpoczynamy w poniedziałek 20 września i potrwają one do 25 czerwca.

Jutro o godzinie 8.00 udostępnimy formularz zgłoszeniowy na nasze zajęcia. Plan naszych zajęć jest bardzo podobny do tego z poprzedniego roku. Zaszły w nim tylko drobne zmiany. W związku z tym, że w godzinach 17.00 – 20.00 nie będzie można prowadzić na basenie zajęć indywidualnych w naszej ofercie znalazły się nowe grupy doskonalące o godzinie 16.00.
Zmianie uległa również procedura zapisów na zajęcia. W tym roku wraz z wypełnieniem formularza należy dokonać wpłaty pierwszej raty za zajęcia. Dopiero po jej zaksięgowaniu na koncie będę zatwierdzał Państwa zgłoszenie. W przypadku kiedy opłata wpłynie na konto, a miejsca w grupie już się zapełnią skontaktuję się z Państwem w celu ewentualnego przeniesienia do innej grupy. Jeżeli będzie Państwu zależało tylko na konkretnej grupie wpłata zostanie zwrócona na konto a Państwo zostaną na liście oczekujących. Kiedy w danej grupie zwolni się miejsce poinformujemy o tym.
W tym roku zmniejszamy również wszelkie formalności do minimum. Po wypełnieniu formularza muszą Państwo zatwierdzić i zaakceptować nasz regulamin i umowę. Wysyłając zgłoszenie zgadzają się Państwo na nasze warunki i tym samym nie muszą drukować, wypełniać i podpisywać umowy, którą zawieramy elektronicznie.
Serdecznie zapraszam do zapisów.

Z poważaniem
Tomasz Radomiński
Szkoła Pływania „Anakonda”

Logo_footer   
     © 2018-2022 Wsparcie: www.boria.pl