W piątek 28 sierpnia odbyło się spotkanie przedstawicieli podmiotów prowadzących działalność w zakresie nauki i doskonalenia pływania z Prezesem MOSiR sp. z o. o. Panem Robertem Smugą.
Po bardzo rzeczowej dyskusji strony doszły do porozumienia i ustalono, że ilość grup szkoleniowych pozostanie na takim samym poziomie jak w poprzednim roku szkolnym. Zmniejszona natomiast zostanie ilość uczestników zajęć w grupach. Na torze basenu sportowego będzie mogło uczestniczyć 8 osób natomiast na basenie do nauki pływania lub brodziku 20 osób.
Takie rozwiązanie pozwoli przestrzegać przepisów związanych z COVID-19, przede wszystkim zachowania dystansu w holu wejściowym przy szatni i kasach. Zwiększy to bezpieczeństwo naszych uczestników w czasie prowadzonych zajęć na basenie. Pamiętajmy również o konieczności noszenia maseczki i dezynfekcji rąk przy wejściu na teren basenu.
Po analizie nowych zasad prowadzenia zajęć zdecydowałem się, że z dniem 1 września uruchomimy zapisy na nasze zajęcia, które rozpoczną się 7 września. Zapisy będą odbywały się poprzez system ActivNow, a link do formularza znajdą Państwo na naszej stronie www.anakonda.net.pl. W dniach 1 – 2 września zapisy będą udostępnione dla osób, które uczęszczały na nasze zajęcia w poprzednim roku szkolnym i miały opłacone zajęcia w miesiącu marcu. Od 3 września zapisy będą ogólnodostępne dla wszystkich chętnych.
Przed dokonaniem zgłoszenia proszę o zapoznanie się z nowym regulaminem, wzorem umowy i informacjami na stronie. Nowa sytuacja w jakiej się znaleźliśmy zmusiła nas do wprowadzania kilku zmian.
Harmonogram zapisów:
1 IX – 2 IX – zapisy na zajęcia dla uczestników zajęć z poprzedniego roku szkolnego;
od 9.00 3 IX – uruchomienie zapisów dla wszystkich zainteresowanych;
2 IX – 4 IX 10.00 – 12.00 i 16.00 – 18.00 – punkt informacyjny na basenie, podpisywanie umów, wyjaśnienia zasad funkcjonowania systemu ActivNow, rozmowa z instruktorami;
5 IX – 6 IX 10.00 – 12.00 i – punkt informacyjny na basenie, podpisywanie umów, wyjaśnienia zasad funkcjonowania systemu ActivNow, rozmowa z instruktorami;
7 IX – rozpoczęcie zajęć w Szkole Pływania Anakonda.

Logo_footer   
     © 2018-2022 Wsparcie: www.boria.pl