Szanowni Państwo, sytuacja w kraju staje się coraz trudniejsza. Polski rząd wprowadza kolejne środki, które mają nie dopuścić do tego aby sytuacja wymknęła się z pod kontroli. Dotykają ona nas wszystkich i mocno ograniczają nasze codzienne funkcjonowanie. Obserwuję wszystko na bieżąco i staram się dostosować funkcjonowanie Szkoły Pływania „Anakonda” do aktualnej sytuacji.

W związku z przedłużeniem zamknięcia szkół i przedszkoli do 14 kwietnia oraz zaleceniami aby ograniczyć wychodzenie z domu nasza absencja w zajęciach również się przedłuża.

W związku z tym na tą chwilę zdecydowałem, że zajęcia od 11 marca do 14 kwietnia zostaną w systemie ActiveNow zawieszone a płatności za zajęcia w miesiącu kwietniu anulowane.

Powrót na zajęcia planuję 15 kwietnia, zdaję jednak sobie sprawę, że sytuacja może jeszcze się zmienić i należy liczyć się z przedłużeniem przerwy. W zależności od tego jak sytuacja będzie się rozwijać, będę podejmował kolejne kroki co do naszych zajęć informując Państwa niezwłocznie. M.in. rozpatruję przedłużenie zajęć w miesiącu lipcu.

Nie ukrywam, że bardzo liczę na poprawę sytuacji oraz że najpóźniej w maju wrócimy na zajęcia. Dla Szkoły Pływania „Anakonda” to tak naprawdę „być albo nie być”, dlatego gorąca prośba do Państwa aby nie zostawiać nas w tej trudnej sytuacji i wspierać nas wracając po unormowaniu się sytuacji na nasze zajęcia.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że życie i zdrowie jest najważniejsze i uszanuję każdą decyzję rezygnacji z zajęć podjętą przez Państwa. Jednocześnie przypominam, że umowa może być wypowiedziana przed każdym kolejnym miesiącem na piśmie lub drogą mailową z tygodniowym wyprzedzeniem.

Dlatego jeżeli wiedzą Państwo, że już od kwietnia nie planują powrotu na zajęcia proszę o informację w tym tygodniu. Proszę również o uregulowanie płatności za miesiąc marzec, przypomnienia o tym zostaną przesłane także telefonicznie do Państwa w tym tygodniu.

Pozdrawiam.

CategoryOgłoszenia
Logo_footer   
     © 2018-2022 Wsparcie: www.boria.pl