Szkoła Pływania Anakonda

Szkoła Pływania „Anakonda” rozpoczęła działalność 1 marca 2010 roku na nowo otwartym mińskim basenie. Zaczynaliśmy od 3 grup pływackich. Wraz z kolejnymi latami nabieraliśmy doświadczenia i rozwijaliśmy się dla Państwa. Dzisiaj z dumą możemy powiedzieć, że wyróżniamy się dbałością o wysoką jakość prowadzonych zajęć. Cieszymy się, że zaufało nam tak wielu mieszkańców powiatu mińskiego. To dzięki Państwu staliśmy się jedną z największych szkół prowadzących naukę i doskonalenie pływania w Mińsku Mazowieckim.

Kadrę naszej szkoły stanowią instruktorzy z dużym doświadczeniem w zakresie nauczania i doskonalenia pływania, z wykształceniem pedagogicznym i trenerskim, świetnie nawiązujący kontakt z dziećmi. Nasi instruktorzy tworzą również kadrę trenerską pływackiego Klubu Sportowego „Barakuda”.

Wypracowany przez lata system pozwala stale rozwijać umiejętności naszych podopiecznych. Wielu pływaków KS Barakudy rozpoczynało naukę pływania w naszej szkole.
Nasi podopieczni zajmują czołowe miejsca na podium odbywających się rokrocznie Mistrzostw Mińska Mazowieckiego i Mistrzostw powiatu mińskiego w pływaniu.

Grupy organizujemy w taki sposób, by każdy znalazł u nas odpowiednie dla siebie miejsce z uwzględnieniem wieku i umiejętności. Zajęcia prowadzimy każdego dnia w kilku grupach. Rodzinom stwarzamy możliwość zgłoszenia na zajęcia o tej samej porze dzieci w różnym wieku. Od początku istnienia naszej szkoły prowadzimy także zajęcia dla osób dorosłych. Oferujemy zajęcia grupowe oraz indywidualne.
Nasi instruktorzy prowadzą również zajęcia z dziećmi o lekkim stopniu niepełnosprawności oraz z dziećmi autystycznymi i z zespołem Aspergera.

Od lat współpracujemy ze szkołami i instytucjami z terenu powiatu mińskiego, głównie szkołami podstawowymi i przedszkolami. Wśród nich są: Szkoła Podstawowa w Dobrym, Salezjańska Szkoła Podstawowa w Mińsku Mazowieckim, Szkoła Podstawowa w Starej Niedziałce, Przedszkole Mrówkolandia, Przedszkole Michałek z Mińska Mazowieckiego i Przedszkole Kubuś ze Starej Miłosnej. W ostatnim roku nawiązaliśmy współpracę ze Szkołą Podstawową w Wiciejowie i Przedszkolem Mini Raj w Mińsku Mazowieckim.

ZAJĘCIA GRUPOWE


Nauka pływania – zajęcia grupowe

INDYWIDUALNE


PLANY TRENINGOWE


Rozpocznij przygodę z bieganiem i triathlonem

OBOZY


Letnie wyjazdy dla dzieci i młodzieży

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!

Zapisz się na zajęcia