W roku 2018/2019 poszerzamy naszą ofertę o zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 8 – 14 lat. Są to zajęcia prowadzone głównie na sali treningowej oraz wykorzystujące obiekty stadionu oraz ścieżki parkowe i leśne. Mogą one być idealnym uzupełnieniem zajęć na basenie.

Naszym celem jest jak najlepsze kształtowanie u Państwa dzieci takich cech motorycznych jak siła, wytrzymałość, szybkość czy gibkość. Zamierzamy także doskonalić technikę jazdy na rowerze czy technikę biegu.

W treningu biegowym nie ograniczymy się do samego biegania. W naszym programie znajdą się elementy biegu na orientację, co oznacza, że dzieci poznają zasady wyznaczania stron świata oraz czytania mapy.

W czasie zajęć kolarskich także nie ograniczymy się do samej jazdy. Dzieci będą uczyć się między innymi jak poprawnie korzystać z przerzutek, jak zgodnie z przepisami poruszać się w ruchu drogowym oraz jak samodzielnie wymienić dętkę w kole.

W czasie zajęć na sali oprócz samego kształtowania cech motorycznych dzieci będą także doskonalić technikę pływacką poprzez ćwiczenia na gumach oporowych i trenażerze KAYAK SWIM FAST.

Nasze zajęcia to doskonały sposób na kształtowanie poprawnej sylwetki i dbanie o właściwy wskaźnik masy ciała.

Lokalizacja sali – ul. Warszawska 101.

Czas trwania zajęć – 60 minut.

Koszt zajęć – 15 PLN za jedną godzinę.

Liczebność grupy – maksymalne 10 osób.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zajęciami ogólnorozwojowymi proszę o kontakt pod numerem 603 701 960.