Szanowni Państwo,
poniedziałkowymi zajęciami o godzinie 17.00 rozpoczynamy zajęcia w roku szkolnym 2018/2019.

Przez ostatni tydzień mieli Państwo możliwość dopełnienia formalności związanych z nauką pływania w „Anakondzie”. Około 80 % zapisanych osób potwierdziło już w ten sposób udział w zajęciach.

Najbliższe zajęcia będą miały charakter organizacyjny. Gorąco proszę o przybycie na basen 15 minut przed zajęciami. Spotkamy się w holu przy kasach. Przedstawię Państwu instruktorów prowadzących poszczególne grupy oraz poinformuję o zasadach obowiązujących przy wejściu na zajęcia oraz o sposobie wychodzenia z basenu.

Podstawowe informacje zawarte są również w naszym regulaminie. Zachęcam do zapoznania się z nim przed pierwszymi zajęciami. Pozwoli nam to uniknąć niepotrzebnych pytań na spotkaniu i umożliwi dzieciom sprawne wejście na basen.

Z przykrością informuję, że w tym roku nie powstaną grupy dla dzieci 3-4 letnich. Jest to związane ze zbyt dużym obciążeniem basenu w godzinach popołudniowych. Dyrekcja MOSIR podjęła decyzję o niewynajmowaniu brodzika do prowadzenia zajęć. Przepraszamy za tę sytuację osoby, które wysłały do nas zgłoszenia.

16 września planowane było losowanie gratisowych karnetów, jednak ze względu na dużą ilość spraw organizacyjnych zmuszony jestem przesunąć je na 21 września na godzinę 18.00. Losowanie będzie w ten sposób przeprowadzone rzetelnie, a udział w nim wezmą osoby, które spełniły wymogi do dnia 15 września.

Przypominam również Państwu, że osoby, które nie podpisały jeszcze ze mną umów i nie opłaciły zajęć, a nie pojawią się na pierwszych zajęciach, zostaną wykreślone z list, a na ich miejsce zaprosimy osoby z listy rezerwowej.

CategoryOgłoszenia
Logo_footer   
     © 2018-2022 Wsparcie: www.boria.pl