Szanowni Państwo,

Od prawie 13 lat nasza firma, Szkoła Pływania Anakonda świadczy dla Państwa na basenie MOSiR usługi związane z nauką i doskonaleniem pływania. Zapracowaliśmy na Państwa zaufanie jakością prowadzonych przez nas zajęć i dbałością o rzetelność usług. Jesteśmy jedną z najstarszych szkółek pływania w Mińsku Mazowieckim, powstałą z pasji i zaangażowania. Dzisiaj po raz pierwszy w naszej historii zostaliśmy postawieni w sytuacji, w której zmuszeni będziemy przedwcześnie rozwiązać z niektórymi z Państwa umowę. Stało się tak ponieważ MOSiR sp. z o. o. zdecydował o niepełnym przedłużeniu umowy najmu powierzchni na których prowadziliśmy nasze zajęcia. Otrzymana w dniu dzisiejszym informacja spowoduje, że od 27 lutego 2023 roku po feriach zimowych część naszych zajęć we wtorki, czwartki i sobotę nie będzie mogła być dalej prowadzona.

Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, jest dla nas bardzo przykra. Nie zgadzamy się z nią, pomimo, że od strony prawnej właściciel obiektu może wydać taką decyzję, to czujemy się nią bardzo mocno pokrzywdzeni.

Z grupami, które zostały objęte zmianami będę w tym tygodniu spotykał się osobiście oraz drogą mailową prześlę Państwu propozycje przesunięć między pozostałymi grupami tak aby umożliwić kontynuowanie zajęć w tym roku szkolnym w naszej szkole.

Z poważaniem
Tomasz Radomiński

CategoryOgłoszenia
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Logo_footer   
     © 2018-2022 Wsparcie: www.boria.pl