Ruszamy z zajęciami w poniedziałek 20 września. W większości grup wszystkie miejsca są już zajęte ale być może znajdą Państwo jeszcze jakieś wolne termin. Łatwo można sprawdzić to na naszej stronie http://anakonda.net.pl/zapisy/

W pierwszym tygodniu zajęć spotykamy się zawsze 15 minut przed zajęciamy obok wejścia na basen lub w przypadku złej pogody w holu głównym przy kasach. Po krótkim przywitaniu i przedstawieniu instruktorów, każda grupa będzie miała chwilę na spotkanie ze swoim prowadzącym. Omówią oni zasady wejścia na zajęcia oraz odbioru dzieci po ich zakończeniu. Następnie wprowadzą dzieci na basen.
Jeżeli będą mieli Państwo pytania dotyczące funkcjonowania naszej szkoły poniżej przedstawiam najważniejsze zmiany na ten sezon oraz będę do Państwa dyspozycji przez czas trwania zajęć na trybunach basenu, skąd będzie można obserwować zajęcia.

W nowym roku mamy też trochę zmian. Naszych instruktorów należy szukać w nowych barwach 🙂 Do grona instruktorów dołączyła po przerwie Pani Agnieszka Bąk. http://anakonda.net.pl/trenerzy/

Jak już Państwo zauważyli zrezygnowaliśmy z umowy w wersji papierowej. Akceptacja umowy nastąpiła w czasie rejestracji na zajęcia.
W tym roku zajęcia indywidualne mogą prowadzić tylko Pani Ewa Mikucewicz, Dominika Budzikur i Pan Sebastian Reczek. Zajęcia takie mogą odbywać się w godzinach 6.00 – 17.00 i 20.00 – 22.00 w tygodniu, 6.00 – 8.00 i 14.00 – 22.00 w sobotę oraz całą niedzielę.

Proszę pamiętać, że odrabiać zajęcia mogą tylko osoby, które zgłoszą swoją nieobecność w systemie ActiveNow. Należy tego dokonać najpóżniej na 3 godziny przed rozpoczęciem zajęć. Osoby, które chcą przyjść na odrobienie zajęć muszą również zapisać się w systemie na wolne miejsce w grupie. Zgłoszoną nieobecność należy odrobić w ciągu 60 dni od jej zgłoszenia.
Ułatwić to może Państwu aplikacja ActiveNow dostępna na telefon w GooglePlay. https://play.google.com/store/apps/details…
Do zobaczenia na basenie.

Logo_footer   
     © 2018-2022 Wsparcie: www.boria.pl