Wakacje to również dobry czas na naukę i doskonalenie pływania. Serdecznie zapraszamy na nasze kursy „Wakacje z Anakondą”.
W tym roku proponujemy intensywne szkolenie z dużą dozą zabawy, które obejmie 5 zajęć w tygodniu od poniedziałku do piątku według poniższego harmonogramu:


Koszt udziału dziecka w kursie to 150 PLN za 5 zajęć. Cena obejmuje również bilet zajęciowy, który upoważnia do pobytu na basenie przez 60 minut. Grupy na zajęcia będą wpuszczane na 5 minut przed planowanym rozpoczęciem zajęć. Zbiórka zawsze w holu przy kasach. Zajęcia trwają 45 minut po czym uczestnicy kierowani są do szatni. Każdy uczestnik samodzielnie rozlicza się na kasach i w przypadku przekroczenia 60 minut należy dopłacić za przekroczony czas.

Na zajęcia należy zapisać się przez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej www.anakonda.net.pl
Po zapisaniu się na zajęcia należy dokonać opłaty przelewem na konto: ING Bank Śląski o/Mińsk Mazowiecki, 27 1050 1894 1000 0091 3081 7431, Tomasz Radomiński Szkoła Pływania „ANAKONDA”. W tytule przelewu należy wpisać: imię i nazwisko uczestnika, wybrany termin, „Wakacje z Anakondą”.

Każdy uczestnik zostanie wpisany na listę dopiero po potwierdzeniu wpłaty.
Liczba miejsc w grupach jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność potwierdzonych wpłat. W przypadku kiedy do grupy nie zapisze się minimalna liczba 8 uczestników, taki kurs zostanie odwołany a zapisanym osobom zwrócone pieniądze wpłacone za zajęcia.
Decyzja o realizacji każdego kursu będzie podejmowane na 72 godziny przed rozpoczęciem szkolenia.

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia.

 

CategoryKursy, Ogłoszenia
Logo_footer   
     © 2018-2022 Wsparcie: www.boria.pl