Szanowni Państwo,

W dniu 1 czerwca odbyło się spotkanie przedstawicieli szkół pływania z Dyrektorem MOSiR w sprawie uruchomienia mińskiego Aquaparku. Przekazuję Państwu najważniejsze informacje:

· dyrektor Robert Smuga wraz z Burmistrzem Miasta podjęli decyzję o uruchomieniu basenu. Nastąpi to jednak nie wcześniej niż 15 czerwca, a może to być także kilka dni później ze względu na czas oczekiwania na wszystkie badanie sanitarne;

· jednorazowo na basenie będzie mogło przebywać maksymalnie 46-50 osób, na jednym torze basenu sportowego może być maksymalnie 4 osoby;

· wchodząc na teren basenu, trzeba będzie przemieszczać się po wyznaczonej ścieżce z zachowaniem dystansu 2 m. Do szatni będzie można oddać tylko obuwie. Od wejścia na holl do czasu podejścia do swojej szafki należy mieć założoną maseczkę. Po przebraniu przed wejściem na nieckę basenową obowiązkowo należy umyć całe ciało pod prysznicem. W wodzie również zachowujemy dystans 2 m;

Dla naszej działalności wprowadzenie takich obostrzeń oznacza, niestety, decyzję o zakończeniu zajęć w tym roku szkolnym. Nie ma technicznych możliwości, abyśmy wrócili w tej sytuacji na zajęcia grupowe.

Bardzo Państwu dziękuję za to, że przez ten cały trudny okres byli Państwo z nami, niejednokrotnie wspierali nas dobrym słowem i cierpliwie czekali na możliwość powrotu na zajęcia. Mam nadzieję, że po wakacjach we wrześniu spotkamy się na basenie na starych zasadach.

Jeżeli sytuacja epidemiczna pozwoli, to zajęcia w 2020 r. rozpoczną się od 1 września, ponieważ nie będzie wtedy przerwy technologicznej. Wszyscy Państwo, którzy opłacili zajęcia w marcu, będą mieli pierwszeństwo w zapisach na nasze zajęcia oraz otrzymają 50 % rabatu na opłatę za zajęcia we wrześniu.

Od 1 lipca będziemy mieli natomiast możliwość prowadzenia zajęć indywidualnych. Jeżeli są Państwo zainteresowani takimi zajęciami, proszę o jak najszybsze uzgodnienie terminu takich zajęć z wybranym instruktorem. Wprowadzone ograniczenia powodują, że grafik zajęć indywidualnych zostanie uzgodniony ze wszystkimi instruktorami i dyrekcją po 14 czerwca. Dopiero po tym terminie instruktorzy poinformują zainteresowanych, jaka będzie możliwość prowadzenia takich zajęć.

CategoryOgłoszenia
Logo_footer   
     © 2018-2022 Wsparcie: www.boria.pl