zaloga anakondy

Serdecznie witam Państwa na naszej nowej stronie internetowej. Wraz z jej uruchomieniem rozpoczynamy nowy rok szkolny 2018/2019.
Zmiana strony to nie wszystkie nowości, które przygotowaliśmy na ten sezon.

Na zajęcia oswajające z wodą zapraszamy wraz z rodzicami dzieci w wieku 3 – 4 lata. Będziemy pod nadzorem instruktora bawić się w wodzie tak, by jak najlepiej przygotować maluchy do przyszłej nauki pływania. 30-minutowe zajęcia prowadzone będą na brodziku. Grupa może liczyć maksymalnie 8 dzieci. Na te zajęcia zapraszamy w poniedziałek lub w środę na godzinę 17.00 lub 17.30.

Kolejna nowość to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 8 – 14 lat. Będą to zajęcia prowadzone głównie na sali treningowej oraz wykorzystujące obiekty stadionu, a także ścieżki parkowe i leśne. Mogą one być idealnym uzupełnieniem zajęć na basenie. Szczegóły znajdą Państwo w odpowiedniej zakładce na stronie.

Do osób preferujących indywidualny tok nauki i doskonalenia pływania skierowana jest nasza kolejna oferta. Zapraszamy na zajęcia na trenażerze KAYAK SWIM FAST, który uzupełni i przyśpieszy naukę i doskonalenie wszystkich stylów pływackich.

W tym roku wprowadzamy także ofertę wykraczającą poza pływanie. Jeżeli ktoś z Państwa myśli o wystartowaniu w najbliższym czasie w biegu ulicznym: 5-kilometrowym, w maratonie, w biegu górskim zapraszamy do współpracy. Ponadto, szczególnie serdecznie zachęcam do współpracy osoby zainteresowane przygotowaniem do triathlonu.

Od jutra, czyli od 3 września, rozpoczynamy zapisy na zajęcia grupowe. W tym celu uruchomiliśmy na stronie odpowiedni formularz. Po wysłaniu wypełnionego formularza, który jest tożsamy ze zgłoszeniem na zajęcia, zapraszam Państwa do spotkania ze mną w celu podpisania umowy, dokonania płatności oraz wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości.

Będę do Państwa dyspozycji na naszym mińskim basenie w następujących terminach:
– 10 – 14 września w godzinach: 10.00 – 11.30 oraz 15.00 – 17.00,
– 15 września w godzinach 10.00 – 12.00.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się do nas dołączyć, przygotowałem niespodziankę.

16 września wylosujemy 3 osoby, które zostaną zwolnione z opłaty za część zajęć:
– 1 osoba z 2 i 3 okresu rozliczeniowego,
– 1 osoba z 2, 3 i 4 okresu rozliczeniowego,
– 1 osoba z 2, 3, 4 i 5 okresu rozliczeniowego.

Aby wziąć udział w losowaniu należy:
– do 15 września wysłać zgłoszenie na zajęcia, podpisać umowę i opłacić zajęcia za 1 okres rozliczeniowy,
– polubić naszą stronę facebookową, https://www.facebook.com/plywajzanakonda/,
– udostępnić znajdujący tam post dotyczący rozpoczęcia zapisów na zajęcia.

Losowanie będzie transmitowane na żywo na naszym profilu na FB.

Tomasz Radomiński

CategoryOgłoszenia
Logo_footer   
     © 2018-2022 Wsparcie: www.boria.pl