Termin: 28.01 – 06.02.2022 r.

Zakwaterowanie: hotel 3* lub 4* w pokojach 3 lub 4 osobowych;

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego bufetu;

Uczestnicy: Obóz przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zimą Hiszpania zaoferuje Ci wszystko to, czego szukasz!

Wspaniałe wybrzeże Costa Brava przywołuje na myśl wymarzone miejsce do wszelkiej aktywności fizycznej dla tych, którzy pragną podnieść swoje umiejętności sportowe i przeżyć niesamowitą pływacką przygodę życia!

Dodając do tego odrobinę magii Hiszpanii, cudowne plaże, kompleksy sportowe i wyśmienitą pogodę przez cały rok, otrzymujecie idealną miksturę do uprawiania sportu !

Nie można także zapomnieć o dodatkowych atrakcjach. Wielu sportowców marzy o zwiedzeniu Barcelony i jej wspaniałych zabytków ! Mamy dobrą wiadomość – to również gwarantujemy! Nie zabraknie też codziennych animacji dla dzieci i młodzieży.

Temperatura zimą w Hiszpanii wynosi ok. 15/20°C!

Nie bez przyczyny Lloret de Mar jest uważane za bardzo dobrą lokalizację na wyjazd pod kątem sportowym, a co więcej zostało to potwierdzone otrzymaniem przez nie nagrody ”Sports Tourism Destination”, która jest dowodem na spełnienie przez miasta ponadprzeciętnych warunków do uprawiania rozmaitych sportów. Wybraliśmy na nasz obóz to hiszpańskie miasteczko, ponieważ niezwykle mocno zależy nam na jak najlepszych warunkach obozowych dla wszystkich uczestników, dlatego jesteśmy pewni, że będziecie z niego zadowoleni.

Lloret de Mar jest pełne infrastruktury sportowej dla wszelkich dyscyplin, takich jak piłka nożna, lekkoatletyka, pływanie, tenis, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, czy też wiele innych, zarówno zespołowych, jak i indywidualnych sportów. Warto zaznaczyć, że zaplecze sportowe jest zlokalizowane w niedalekich odległościach, gdyż samo miasteczko nie jest duże.

Nowoczesne centrum sportowe o powierzchni 40 000 m2 uważane jest za najbardziej innowacyjne w regionie. Jego wielofunkcyjność pozwala na treningi wielu dyscyplin sportowych, w tym pływania, triathlonu czy lekkiej atletyki.

Zakwaterowanie jakie gwarantujemy dla naszych sportowców jest ważne, ponieważ wpływa ono znacząco na komfort oraz możliwości regeneracji i odpoczynku po wylaniu siódmych potów na treningach 😊

Gwarantujemy Wam pobyt w sprawdzonych i zaufanych Hotelach 3* i 4* z basenami, położonych około kilka minut od najbliższej plaży, a także blisko centrum miasteczka. W planie przewidziane są także wieczorne dyskoteki oraz animacje dla dzieci i młodzieży, które służą także integracji z pozostałymi uczestnikami obozu, którzy przyjeżdżają do Lloret de Mar nie tylko z całej Polski, ale także z zagranicy.

Pokoje są 3 lub 4 osobowe, natomiast wyżywienie jest kompleksowe (3x dziennie w formie szwedzkiego bufetu) razem z wodą do posiłków. W przypadku śniadania woda, kawa i herbata są bezpłatne i bez limitu. Jedzenie jest różnorodne, można znaleźć wiele pyszności: owoce morza, ryby, marynowane mięsa desery, świeże owoce i warzywa oraz lokalne dania.

Obóz organizowany jest przez firmę BK Turismo, który jest licencjonowanym organizatorem wyjazdów turystycznych znajdującym się w rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych oraz posiadającym certyfikat potwierdzający udzielenie gwarancji ubezpieczeniowej turystycznej.

KOSZTY UCZESTNICTWA:

Koszt obozu:   1700 PLN

Cena obejmuje:

– transport autokarem klasy LUX;

– zakwaterowanie w pokojach 3 lub 4osobowych;

– wyżywienie 3 x dziennie w formie szwedzkiego bufetu;

– woda na zajęcia pływackie i lekkoatletyczne;

– basen olimpijski 50 m 2 razy dziennie po 1,5 godziny;

– dostęp do stadionu lekkoatletycznego;

– wycieczka do Barcelony i Tossa de Mar;

– animacje hotelowe, pokazy tańca i dyskoteki;

– asysta polskiego rezydenta podczas całego pobytu;

– opieka medyczna 24 h;

– ubezpieczenie NNW i KL obejmujące również zachorowanie na Covid-19;

– pamiątka dla każdego uczestnika;

– opiekę wychowawców w czasie całego obozu.


KOSZTY DODATKOWE:

– taksa klimatyczna dla osób powyżej 16 roku życia, w hotelu 3 * 0,50 EUR, w hotelu 4* 1 EUR za dzień;

– fundusz gwarancyjny 10 PLN;

60 EUR na wstęp do wybranych atrakcji w Barcelonie, na czas podróży autokarem oraz drobne wydatki i pamiątki.

Odpłatność za obóz należy uiścić w dwóch ratach:

– I rata – w ciągu 7 dni od zapisania dziecka na obóz w kwocie 500 PLN,

– II rata –1200 PLN do 31 grudnia 2021.

W przypadku ograniczenia organizacji obozu z powodu Covid-19 wpłacone zaliczki zostaną zwrócone.

Wpłaty dokonujemy gotówką lub na konto bankowe:

Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim

Numer rachunku: 08 9226 0005 0010 1625 2000 0010

W tytule wpisujemy: Zimowy Obóz Szkoleniowy 2022 – imię i nazwisko dziecka

 

Zgłoszenia na obóz:

Zgłoszenia na obóz należy dokonać w następujących etapach:

  1. Wysłanie zgłoszenia poprzez dostępny formularz zgłoszeniowy udostępniony na platformie ActiveNow.
  2. W ciągu 7 dni od zapisania wpłacenie zaliczki w wysokości 500 PLN.
  3. Wpłatę II raty za obóz do dnia 31 grudnia 2021r.
  4. Przekazanie organizatorom wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku i podpisanego regulaminu obozu, przedstawienie ważnych dokumentów: dowód osobisty lub paszport oraz Europejską Kartę Ubezpieczenie Zdrowotnego podczas spotkania organizacyjnego na początku stycznia 2022 roku.

UWAGA:

Proszę pamiętać, że o przyjęciu uczestnika na listę decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata I raty jako zaliczki. W przypadku rezygnacji po 31 grudnia 2021r. I rata przepada w całości.

 

CategoryObozy
Logo_footer   
     © 2018-2022 Wsparcie: www.boria.pl