Trwa drugi tydzień naszych zajęć. Dzieci w poszczególnych grupach poznały już swoich instruktorów, ci z kolei poznają ich umiejętności. Do końca tego tygodnia będziemy jeszcze proponowali zamiany w grupach w celu ujednolicenia poziomu umiejętności naszych pływaków.

Dodatkowo, ze względu na bardzo duże zainteresowanie zajęciami, zwłaszcza w grupach doskonalących dla dzieci w wieku 9 – 13 lat, uruchamiamy dodatkowe dwie grupy. Zajęcia w nowych grupach we wtorek i środę o godzinie 17.00 rozpoczną się 2 października. Formularz zgłoszeniowy do tych grup uruchomiony zostanie w środę 26 września.
W piątek 21 września o godzinie 18.00 spośród osób, które spełniły kryteria w naszym konkursie ogłoszonym przy otwarciu zapisów, rozlosowaliśmy nagrody. Relację z tego wydarzenia można było śledzić na żywo na naszej stronie na FB.

Wyniki konkursu:
– zwolnienie z opłat za 2 i 3 okres – Stanisław Kamiński;
– zwolnienie z opłat za 2, 3 i 4 okres – Bartek Kmita;
– zwolnienie z opłat za 2, 3, 4 i 5 okres – Aleksandra Wójcik z grupy D 51.
Gratulujemy !!!

Przy okazji ogłaszamy kolejny konkurs, aby zmobilizować dzieci do systematycznego uczęszczania na zajęcia!
Wszystkie osoby ze 100% frekwencją w tym roku szkolnym wezmą udział w losowaniu darmowego wyjazdu na letni obóz sportowo-rekreacyjny w lipcu. Dodatkowo, wszystkie takie osoby przy zapisie na zajęcia na kolejny rok uzyskają 20 % rabatu.

CategoryOgłoszenia
Logo_footer   
     © 2018-2022 Wsparcie: www.boria.pl