Zapraszam serdecznie do aktywnego spędzania czasu podczas nadchodzących ferii zimowych.
Podczas sześciu dni zajęć Państwa dzieci mogą opanować umiejętności nawet z okresu 6 miesięcy chodzenia na basen raz w tygodniu. Dzieci na zgrupowaniu zostaną podzielone na 3 grupy zaawansowania. Ćwiczyć będą razem z zawodnikami klubu, a tym samym będą mogli podglądać jak pływają najlepsi pływacy w Mińsku Mazowieckim.

Przygotowana oferta zgrupowania skierowana jest do dzieci mających zajęcia na basenie sportowym, przede wszystkim z grup doskonalących i zaawansowanych. Zajęcia prowadzić będą trenerzy sekcji pływackiej i triathlonowej KS Barakuda Mińsk Mazowiecki.
Dzień na zgrupowaniu wygląda tak, że przyprowadzają Państwo dzieci na godzinę 8.00 na basen, od tej pory dzieckiem zajmują się trenerzy. Po pierwszych zajęciach basenowych , wszyscy idą na śniadanie, a potem na salkę, gdzie odbędą się zajęcia ogólnorozwojowe. Po obiedzie osoby które zdecydują się na grupę SWIM wracają na basen na drugie zajęcia pływackie, natomiast grupa TRI idzie na zajęcia biegowe lub kolarskie. Zakończenia dnia i odbiór dzieci planowane jest około godziny 17.00 – 18.00.

Osoby zdecydowane na udział w zgrupowaniu proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej, a następnie o postępowanie według otrzymanych mailowo informacji. W czasie zgłoszenia proszę wybrać turę ( I lub II) oraz grupę (SWIM lub TRI).

zgrupowanie zimowe
Zgrupowanie zimowe KS BARAKUDA

Zgłoś się na zgrupowanie

    CategoryKursy, Ogłoszenia
    Logo_footer   
         © 2018-2022 Wsparcie: www.boria.pl